Aktualności


Nowy Opel Combo Life zawitał do Warszawy

W Warszawie zaprezentowano tegoroczną nowość marki Opel – rodzinny kombivan Combo Life. Polska premiera była jedną z pierwszych w Europie. Do salonów auto trafi jesienią.


Ruszyła kolejna edycja Dyrektora Finansowego Roku

Już po raz 13. – z inicjatywy Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych oraz grupy Euler Hermes – organizowany jest konkurs Dyrektor Finansowy Roku. Wyniki zostaną ogłoszone 2 października podczas Kongresu Dyrektorów Finansowych w Warszawie.


Warszawski rynek biurowy atrakcyjny dla najemców

Rośnie popyt na powierzchnię biurową w Warszawie. W ubiegłym roku powstało 27 biurowców o powierzchni 275 tys. mkw., a łączny wolumen transakcji wyniósł ponad 820 tys. mkw. Największym zainteresowaniem najemców cieszy się ścisłe centrum oraz Mokotów.


„HR na szpilkach” w Gdańsku

Konferencja „HR na szpilkach” jest cyklicznym wydarzeniem skierowanym do wszystkich kobiet, dla których HR to nie tylko praca, ale także pasja. Już 26–27 kwietnia w Gdańsku spotkają się dyrektorzy i kierownicy HR, HR Business Partnerzy, rekruterzy, specjaliści oraz eksperci HR.


Księga Niwelowania Barier Legislacyjnych e-Izby już opublikowana

Naświetlić bariery prawne hamujące rozwój w sektorze e-commerce oraz e-medycyny – to główny cel Księgi Niwelowania Barier Legislacyjnych e-Izby, która została opracowana przez koordynatorów legislacyjnych Izby Gospodarki Elektronicznej oraz zrzeszonych w niej konsultantów biznesowych.


Znamy zwycięzców bostońskiego bootcampu Bridge to MassChallenge Warsaw

Pilotażowa odsłona programu akceleracyjnego Bridge to MassChallenge Warsaw dla startupów z Europy Środkowo-Wschodniej dobiegła końca. Jej zwycięzcami, którzy tym samym zakwalifikowali się do światowego półfinału, zostali bNesis, KLEAR Lending i ShelfWise. W maju tego roku podczas półfinałów MassChallenge w Bostonie zmierzą się ze startupami z całego świata o udział w wielkim finale.


HowTo win in search marketing

Wyszukiwarki internetowe to często wykorzystywane i skuteczne narzędzie marketingowe. Jak będą ewoluowały mechanizmy wyszukiwania informacji? Jakie są trendy w search marketingu? Jak mniejsze firmy mogą skutecznie konkurować w wynikach wyszukiwania z dużymi markami? O tym wszystkim opowiedzą eksperci branży podczas konferencji „IAB HowTo win in search marketing in 2018”, która odbędzie się 23 kwietnia w Warszawie.


Planet Car Lease Polska przejęty przez Hitachi Capital Polska

Dostawca kompleksowego leasingu operacyjnego Hitachi Capital Polska zakończył proces przejęcia Planet Car Lease Polska, spółki zależnej od Planet Holding International BV.


e-Izba Tool Day

22 marca odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach e-Izba Tool Day. To nowy cykl wydarzeń dla przedstawicieli e-sklepów organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.


Startupy technologiczne zawalczą o 100 tys. zł

Trwa nabór do jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych dla startupów technologicznych – MIT Enterprise Forum Poland. Młodzi przedsiębiorcy otrzymają m.in. wsparcie największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz dostęp do mentorów i ekspertów. Dodatkowo najciekawsze startupy – dzięki współpracy nawiązanej przez akcelerator z CVC Capital Partners – będą miały szansę na wygranie 100 tys. zł na rozwój działalności.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!