Aktualności


Cannes Lions Imagination Day 2018

O tym, co inspiruje najbardziej kreatywne osoby ze świata biznesu, sztuki i marketingu, będziemy mogli przekonać się 19 listopada w Warszawie, podczas 8. edycji konferencji Imagination Day. A najbardziej emocjonujące reklamy, nagrodzone podczas Cannes Lions International Festival of Creativity, zostaną zaprezentowane 22 listopada, podczas pokazu Cannes Lions w ośmiu kinach sieci Multikino.


IV Kongres Bankowości Korporacyjnej i Finansowania Przedsiębiorstw

16–17 października w Centrum Giełdowym w Warszawie odbędzie się czwarta edycja Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Finansowania Przedsiębiorstw, będącego inicjatywą Europejskiego Kongresu Finansowego.


Ruszyła budowa magazynu Odra Pak

Konsorcjum Handlowe Odra Pak rozpoczęło budowę Magazynu Centralnego. Inwestycja pozwoli na kilkakrotne zwiększenie możliwości logistycznych i rozszerzenie oferty produktów przyjaznych środowisku. Obiekt powstaje w Wałbrzyskiej Strefie Ekonomicznej – Bolesławiec.


Wolves Summit w Warszawie

Ósma edycja międzynarodowej konferencji Wolves Summit poświęconej innowacjom w technologii odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki 23 i 24 października 2018 r.


In Digital Marketing

3 i 4 października w warszawskiej hali Expo odbędzie się In Digital Marketing, czyli kolejna już edycja konferencji i targów, które są poświęcone marketingowi cyfrowemu, a w tym roku m.in. nowym technologiom wspierającym marketing i komunikację.


Przed nami finał Dyrektora Finansowego Roku

2 października będzie miał miejsce finał cyklu kongresów pod wspólną nazwą Dyrektor Finansowy Roku. W tym roku odbyły się już cztery edycje: w Gdańsku, Lublinie, Krakowie i Poznaniu.


Konkurs Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Zainaugurowano XIX edycję Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jest on skierowany do trzech grup: dużych firm, sektora MSP oraz jednostek administracji publicznej.


Maxus – elektryczny dostawczak

W ubiegłym tygodniu Hitachi Capital Polska oraz Planet Car Lease zaprezentowały pierwszy elektryczny samochód dostawczy w Polsce – Maxus EV 80 firmy SAIC Motor.


Poznaliśmy nominowanych w konkursie SAR Effie Awards Poland

Do tegorocznego konkursu SAR Effie Awards Poland zostały zgłoszone 193 prace w 24 kategoriach. Spośród nich wybrano 68 nominacji w 23 kategoriach. Przed nami jeszcze przyznanie nominacji w kategorii Marketing & Business Solutions, które odbędzie się 8 października.


Europejskie Forum Nowych Idei

26–28 września odbędzie się w Sopocie 8. edycja Europejskiego Forum Nowych Idei, organizowanego przez Konfederację Lewiatan.


MyCompany Polska 01/2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę