Aktualności


CEE SME Banking Conference

SME Banking Club już po raz trzeci zorganizował w Polsce międzynarodową konferencję CEE SME Banking Conference. W Hotelu Park Inn by Radisson i Krakowskim Parku Technologicznym spotkali się bankowcy, przedstawiciele firm leasingowych, faktoringowych oraz fintechowych z 20 krajów.


Nowe rozdziały Białej Księgi Branży Komunikacji Marketingowej

Do publikacji trafiły dwa kolejne rozdziały Białej Księgi Branży Komunikacji Marketingowej, zawierające wytyczne i rekomendacje dla dwóch obszarów: PR i eventy. Rozdziały zawierają również wzorcowe narzędzia i dokumenty przetargowe.


Jak rozwijać swój biznes z głową? O zarządzaniu budżetem w katowickim Idea Hub

Jak zarządzać finansami w młodym przedsiębiorstwie? W jaki sposób określić koszty w swojej firmie? Gdzie szukać metod finansowania biznesu? Dla wszystkich, którzy są na początku swojej przygody z biznesem bądź po prostu pragną pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą prowadzenia przedsiębiorstwa, już 13 grudnia w katowickim Idea Hub odbędą się warsztaty zarządzania budżetem w młodym przedsiębiorstwie.


IAB MIXX Awards – najlepsze kampanie marketingowe 2017

Przyznano nagrody IAB MIXX Awards dla twórców najlepszych kampanii marketingowych, które wykorzystują przynajmniej jeden kanał cyfrowy. Konkurs, ze względu na kompleksową ocenę zgłoszonych projektów, uważany jest za jeden z najważniejszych wyznaczników rozwoju branży.


Rosną ceny mieszkań. Gdańsk i Warszawa liderami wzrostów

Średnia cena metra kwadratowego mieszkania na rynku wtórnym w Warszawie przekroczyła 8 tys. zł, a w Łodzi zbliżyła się do 4 tys. zł. W większości miast ceny wzrosły o 2 do 6 proc. w skali roku, najmocniej w Warszawie i Gdańsku – wynika z badania Metrohouse i Expandera. To pokłosie niskich zysków z lokat przy wyższych dochodach Polaków. Jednak dalsze losy rynku zależą od skutków wymiany rządowych programów pomocowych.


Wielki finał XX edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

Zakończyła się jubileuszowa edycja programu promującego etykę w biznesie. Laureatów zaprezentowano podczas uroczystej gali w warszawskim Expo XXI.


Najlepsi w sprzedaży

Znamy laureatów IX edycji konkursu Polish National Sales Awards, nagradzającego liderów sprzedaży w Polsce.


Europejski Fundusz Inwestycyjny zainwestuje w polski fundusz venture capital – Market One Capital

Europejski Fundusz Inwestycyjny (EFI) ogłosił swoją kolejną, drugą jak do tej pory, inwestycję w fundusz venture capital w Polsce w ramach największego europejskiego programu ramowego Horyzont 2020.


Biała Księga dobrych zasad

24 listopada w Warszawie przedstawiciele organizacji reprezentujących firmy działające w branży reklamy, marketingu czy PR podpisali Białą Księgę Komunikacji Marketingowej.


VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

9 stycznia 2018 r. w Warszawie odbędzie się VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG – największe tego typu wydarzenie w Polsce, skierowane do przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach, a w szczególności do dyrektorów finansowych, głównych księgowych oraz szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!