Aktualności


25 nominacji w polskiej edycji Young Creatives Cannes

Jury przyznało nominacje 25 zespołom w tegorocznej edycji konkursu Young Creatives Cannes. Zwycięskie zespoły poznamy 28 maja podczas Gali Konkursu KTR w Teatrze Polskim. Nagrodą główną w poszczególnych kategoriach jest udział w międzynarodowych finałach Young Lions.


Jak zbudować strategię dla swojej firmy

Strategia marki to podstawowe narzędzie, które powinno towarzyszyć każdej firmie wchodzącej na rynek. To ona zapewnia skuteczny start. Pomaga w ustaleniu pozycji firmy względem konkurencji, znalezieniu jej cech unikatowych, wytyczeniu celów, a także sposobu komunikacji. W jaki sposób stworzyć ją w zaciszu własnego biura lub domu? Dowiedz się tego z webinarów z cyklu „Marek Budowniczy – o tworzeniu strategii marki”.


Kolejne spotkanie w ramach e-Izba Tool Day

E-Izba już po raz kolejny zaprasza na bezpłatne, kameralne spotkanie dla przedstawicieli e-sklepów. To doskonała szansa, by poznać najnowsze narzędzia i rozwiązania zwiększające efektywność sprzedaży.


VC Kongres 2018

13 kwietnia w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się wydarzenie dotyczące polskiego rynku funduszy inwestycyjnych, kierowane do przedstawicieli funduszy venture capital oraz private equity.


Przed nami 7. Targi CSR

Forum Odpowiedzialnego Biznesu przygotowuje kolejną, już 7. edycję Targów CSR. Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia w Warszawie. Tegoroczne wydarzenie organizowane jest pod hasłem „Biznes we współpracy”.


Ty i Twoja Marka Online

Przed nami dwa kolejne szkolenia z cyklu „Ty i Twoja Marka Online”. Jego organizatorka Joanna Ceplin 7 kwietnia odwiedzi Kraków, a 14 kwietnia – Wrocław.


Poznaliśmy nominowanych w konkursie Innovation 2018

Jury wybrało najlepsze prace w tegorocznej edycji konkursu Innovation. Nominacje przyznano w trzech kategoriach: Innowacyjny biznes, Innowacyjne doświadczenie oraz Innowacyjne media.


ZPP ze statusem organizacji reprezentatywnej

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców na mocy postanowienia Sądu Okręgowego w Warszawie uzyskał status organizacji reprezentatywnej i jest gotowy przystąpić do Rady Dialogu Społecznego.


Crowdfunding obrasta w piórka

W 2018 r. wartość rynku finansowania społecznościowego w Polsce wzrośnie aż o 254 proc. – przewiduje serwis Zrzutka.pl. Oznacza to, że przekroczy ona 500 mln zł. W 2017 r. wartość ta wyniosła o wiele mniej, bo 200 mln zł.


Najlepsi dyrektorzy finansowi w Polsce zostaną nagrodzeni

Od 3 kwietnia finansiści mogą aplikować do XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Główną ideą plebiscytu jest wyłonienie najlepszych CFO zarządzających finansami firm w Polsce. Podczas tegorocznej edycji, po raz pierwszy w historii konkursu, zostanie też przyznane specjalne wyróżnienie dla dyrektorów finansowych ze spółek notowanych na warszawskiej GPW.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!