Aktualności


Forum Ekonomiczne w Krynicy: Obraz polskiej sceny startupowej

Na rozpoczętym wczoraj Forum Ekonomicznym zaprezentowano najnowszy raport Fundacji Startup Poland na temat polskich startupów i startupowców.


Rusza Forum Ekonomiczne w Krynicy

Już dzisiaj – po raz 28. – startuje najważniejsze wydarzenie gospodarcze w Europie Środkowej. Potrwa do 6 września.


IAB HowTo: Do Content Marketing Like a King 2

Jakie słowa działają w marketingu treści? Jak optymalizować kampanie? Jakie formy komunikacji najskuteczniej trafiają do pokolenia Z? Jakie historie powinny opowiadać marki? Na te i inne pytania odpowiedzą prelegenci konferencji organizowanej w ramach cyklu IAB HowTo „Do Content Marketing Like a King 2” – 2 października w Warszawie.


Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur

Wymiana doświadczeń, inspiracji i skutecznej promocji – przed nami VIII edycja Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur. Wydarzenie odbędzie się 13–14 września na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Partęczyny”.


Internauci ocenią raportowanie niefinansowe firm

49 publikacji przedstawiających informacje niefinansowe firm i organizacji weźmie udział w rywalizacji o nagrodę internautów w konkursie Raporty Społeczne 2018. Głosowanie trwa do 17 września.


Nadchodzi dekada sztucznej inteligencji

Ponad połowa polskich firma uważa, że wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) oraz rzeczywistości wirtualnej (VR) w biznesie będzie powszechne w ciągu następnej dekady – wynika z raportu TomTom Telematics, dostawcy rozwiązań telematycznych w Europie.


Praca zdalna przyciąga najlepszych pracowników

Rosnące możliwości pracy zdalnej to odpowiedź na zmieniające się potrzeby pracowników. Takie elastyczne formy świadczenia obowiązków zawodowych już w momencie rekrutacji oferuje ponad 60 proc. firm na całym świecie – wynika z badania IWG. 70 proc. pracowników spędza przynajmniej jeden dzień każdego tygodnia na pracy poza biurem. W Polsce raz w tygodniu zdalnie pracuje natomiast blisko 30 proc. ankietowanych.


Zbliża się finał XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku

Laureatów poznamy 2 października, podczas uroczystej gali w stołecznym hotelu InterContinental. Wydarzenie poprzedzi już ostatni w tym roku Kongres Dyrektorów Finansowych.


Startuje Performance Marketing Diamonds CEE

To międzynarodowy konkurs skupiający się na obszarze performance marketingu i afiliacji. Ma na celu docenienie osób, marek i firm usługowych, których działania marketingowe w internecie charakteryzują się wyjątkową efektywnością.


Internet najczęstszym doradcą przy podejmowaniu decyzji finansowych

Dla ponad 60 proc. Polaków internet to podstawowe źródło informacji o produktach i usługach finansowych. Dopiero na drugim miejscu znajdują się rekomendacje rodziny i znajomych oraz porady doradców finansowych.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!