Aktualności


Mapa Polskiego Fintechu

7 czerwca w Auli Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej, podczas Cashless Fintech Evening powered by Mastercard, zostanie zaprezentowana Mapa Polskiego Fintechu. Jest to pierwsze w Polsce tak kompleksowe opracowanie dla i o branży fintech.


DIMAQ Day podczas Forum IAB

Internet po RODO, strategia marketingowa w planowaniu komunikacji digital, generowanie „kalorycznych” leadów, zmiany na Facebooku i wykorzystanie zasięgów wydawców w social media – to tylko przykłady tematów, które będą poruszane podczas DIMAQ Day. Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca 2018 r. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, podczas Forum IAB – konferencji branży marketingowej.


Innowacje wspierają idee

Innowacyjne projekty w reklamie powstają dziś coraz częściej tam, gdzie celem jest zwrócenie uwagi na jakiś problem. Ich wrogami są skostniałe struktury korporacji i nadmierna kalkulacja – wyliczali uczestnicy konferencji Innovation zorganizowanej pod koniec kwietnia przez SAR.


Za nami VIII Europejski Kongres Finansowy

Podczas tegorocznego Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie (18–20 czerwca) – odbywającego się w stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę – zastanawiano się, jak wnioski z doświadczeń ostatniego stulecia można wykorzystać dla budowania przyszłości gospodarki Polski i Europy.


Targi Kreatywności

Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie zaprasza na Targi Kreatywności, które odbędą się 26 i 27 maja. To druga edycja wydarzenia, którego celem jest połączenie wszystkich branż związanych z kreatywnymi rozwiązaniami. Ich znaczenie w polskiej gospodarce stale rośnie, bo jak zapewniają organizatorzy, pracuje w nich aż 30 proc. wszystkich zatrudnionych.


Liderzy biznesu wybiorą najlepszy studencki startup w Polsce

28 maja w warszawskiej Kinotece, w Pałacu Kultury i Nauki, odbędzie się ogólnopolski przegląd najlepszych studenckich innowacji, które zasilą wkrótce polski rynek startupowy. Enactus Poland to jedyne w Polsce wydarzenie, podczas którego szefowie największych firm spotykają się z przedsiębiorczymi studentami, aby wspierać ich w tworzeniu innowacyjnych biznesów na rzecz rozwoju lokalnych społeczności.


Poznaliśmy zwycięzców konkursu Start-up Challenge

Laureatów uhonorowano podczas gali wieńczącej pierwszy dzień European Start-up Days, wydarzenia, które od trzech lat towarzyszy Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu w Katowicach, łącząc ze sobą młode i dojrzałe biznesy.


Konferencja Credit Risk

22 maja w Krakowie odbędzie się druga edycja konferencji Credit Risk poświęconej ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych oraz wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw.


Polski sektor kosmiczny coraz mocniejszy w Europie

24 maja odbędzie się Forum Sektora Kosmicznego 2018, czyli najważniejsze wydarzenie gospodarcze dla firm, instytucji i przedstawicieli świata nauki, zaangażowanych w rozwój tej dynamicznej gałęzi polskiego biznesu.


Nowa kategoria konkursu Effie Awards

W tegorocznej edycji konkursu Effie Awards zadebiutuje nowa kategoria: Marketing & Business Solutions. Jej celem jest nagradzanie nowatorskich projektów marketingowych i biznesowych inicjowanych przez liderów marketingu.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!