Aktualności


Ruszyły zgłoszenia do 19. edycji SAR Effie Awards

Wystartowały zgłoszenia do marketingowego konkursu SAR Effie Awards, w którym uhonorowane zostaną najskuteczniejsze kampanie. W finale znajdą się ci, którzy umieją świadomie i skutecznie posługiwać się komunikacją marketingową do osiągania celów biznesowych.


Digital Finance Award dla Małopolskiego Centrum Biotechniki oraz ZWSE Rzeszów

Poznaliśmy kolejnych laureatów wyróżnienia Digital Finance Award, honorującego firmy, które w procesie zarządzania finansami stawiają na innowacyjność i wykorzystanie technologicznych rozwiązań. Otrzymały je Małopolskie Centrum Biotechniki oraz ZWSE Rzeszów.


Nagroda Kryształowej Brukselki 2018

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej (KPK) po raz ósmy przyzna Nagrody Kryształowej Brukselki za wybitne osiągnięcia w realizacji i promocji projektów w ramach unijnych programów ramowych badań i innowacji. Zgłoszenia w kategorii indywidualnej przyjmowane są już tylko do jutra (25 kwietnia).


„Performance Marketing” – poradnik Izby Gospodarki Elektronicznej

Eksperci e-Izby opracowali kompleksowy poradnik, w którym przybliżają najskuteczniejsze rozwiązania i studia przypadku dotyczące wykorzystania marketingu efektywnościowego (performance marketing).


Innowacje, które zmieniają świat na lepsze

Już jutro, 24 kwietnia, w Reducie Banku Polskiego w Warszawie odbędzie się Konferencja Innovation 2018.


Nowe trendy w segmencie niezależnych sklepów spożywczych

Zacieranie się różnic między formatami sklepów oraz dynamiczny rozwój małych, lokalnych supermarketów to dziś coraz bardziej widoczne trendy w segmencie niezależnych sklepów spożywczych. W obliczu zmieniającego się rynku oraz silnej presji ze strony handlu wielkoformatowego sklepy te skutecznie wykorzystują swoje mocne strony, jak bliskość konsumenta, lokalność czy oferta świeżych produktów.


Polska coraz bardziej bezgotówkowa

Program Polska Bezgotówkowa jest wspólną inicjatywą wydawców kart płatniczych, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard, przy udziale Związku Banków Polskich oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Jego celem jest zachęcanie firm do udostępniania klientom płatności bezgotówkowych. W ramach programu zainstalowano już ponad 7 tys. terminali płatniczych.


Znamy zwycięski zespół GMC Poland 2017/2018

Rywalizacja w 18. edycji konkursu GMC Poland zakończyła się zwycięstwem studentów SGH w Warszawie.


Znamy 10 startupów wybranych w programie Startup Program

Wybrane startupy świadczą usługi w szeroko pojętej branży marketingowej. To innowacyjne projekty i nowoczesne usługi, które zmieniają naszą codzienność na lepsze. Wszystkie zaprezentują się 24 kwietnia podczas konferencji Innovation 2017.


Digital Finance Award dla Adriany i Ensto Pol

Wyróżnienie Digital Finance Award, honorujące firmy, które w procesie zarządzania finansami stawiają na innowacyjność i wykorzystanie technologicznych rozwiązań, otrzymały Adriana oraz Ensto Pol. Nagrodę przyznano po raz pierwszy w trakcie kongresu Dyrektor Finansowy Roku w Gdańsku, rozpoczynającego ogólnopolski cykl spotkań finansistów i przedsiębiorców.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!