Aktualności


Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy

21 i 22 marca w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy. Podczas wydarzenia zostaną podsumowane kluczowe nowelizacje wprowadzone w 2018 r. i omówione najnowsze tegoroczne zmiany.


FLOTOWE TRENDY 2019

FLOTOWE TRENDY 2019


Startuje ogólnopolski cykl kongresów dyrektorów finansowych

W Sopocie 21 marca zostanie zainaugurowany kolejny cykl ogólnopolskich kongresów dyrektorów finansowych, który następnie zawita do Poznania, Krakowa oraz Wrocławia. Finałowy kongres odbędzie się 25 września w Warszawie, gdzie w trakcie uroczystej gali poznamy laureatów XIV edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Po raz drugi organizatorzy wręczą również specjalne wyróżnienia Digital Finance Award. Tematem przewodnim tegorocznych spotkań jest cyfryzacja i robotyzacja biznesu z punktu widzenia CFO.


National Sales Congress – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży

Już 28 marca na PGE Narodowym odbędzie się National Sales Congress. Wydarzenie dla dyrektorów i menedżerów sprzedaży.


Bank Światowy: Przyszłość pracy? Szoku nie będzie!

Wbrew temu, czym straszą nas niektórzy futurolodzy, szoku nie będzie − roboty nie odbiorą nam pracy. Tak przynajmniej wynika z najnowszego raportu Banku Światowego „World Development Report 2019. The Changing Nature of Work”, który skupia się na tym, jak praca będzie wyglądać w przyszłości.


X Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG

X Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG


Nowość: MEN shake proteinowy

Bakoma wprowadza na rynek nowy produkt adresowany do mężczyzn. MEN shake proteinowy to produkt wysokobiałkowy, produkowany bez dodatku cukru.


Przed nami kolejna odsłona IAB HowTo: win SEARCH in 2019

Jak skutecznie łączyć płatną reklamę w wyszukiwarce z działaniami SEO i content marketingiem? Jak przygotowywać kampanie Google Ads w dobie Voice Search? Jak wykorzystać narzędzia monitoringu internetu do wsparcia działań SEO oraz jak sprawdzić, czego naprawdę szukają w Google twoi potencjalni klienci? Już 4 kwietnia w Warszawie, podczas konferencji IAB HowTo win SEARCH in 2019, opowiedzą o tym najlepsi branżowi eksperci, m.in. Stacey MacNaught i Michał Sadowski.


Mapa Marek - siła małych i średnich przedsiębiorstw

Mapa Marek - siła małych i średnich przedsiębiorstw


Jak rodzinne wartości mogą zwiększać wartość firmy?

VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych 18-19 marca 2019


Nr 5 (44) MAJ 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Czy przenieść firmę za granicę

Dobre auto na niskie raty