My Story


My Company - My Story. Muszę pędzić [PODCAST] [WIDEO]

Stefan Batory, twórca iTaxi i Booksy oraz Adam Góral, założyciel i prezes Asseco spotkali się, by porozmawiać o tym, jak odnieść sukces w biznesie i nie dać się przeciwnościom losu. Efekt? Drugi odcinek cyklu My Company My Story.


My Company - My Story. Sztuka radzenia sobie z błędami

Sukces w biznesie osiągnie ten, kto nie tylko ma odwagę i umiejętność do podejmowania trudnych decyzji, ale także potrafi szybko naprawiać popełnione błędy. To, że się je popełni, jest oczywiste. Stefan Batory, założyciel Booksy i Adam Góral, twórca Asseco rozmawiają o błędach w biznesie i o tym, jak sobie z nimi radzić.


My Company - My Story. Muszę pędzić

Myślałem o produkcie, gdzie będzie można podwajać, czy potrajać skalę biznesu, ale już niekoniecznie zespół. W takiej firmie są wysokie nakłady inwestycyjne na początku, ale później, jak się zbuduje efekt kuli śnieżnej, to zaczyna się zupełnie inna gra – mówi Stefan Batory, założyciel iTaxi i Booksy, w rozmowie z Adamem Góralem, założycielem i prezesem Asseco.


My Company - My Story. Przedsiębiorczość wymaga uporu

Już 31 marca zapraszamy na premierę drugiego odcinka cyklu #MyCompanyMyStory, w którym dwa pokolenia biznesu wymieniają się swoimi doświadczeniami.


My Company - My Story. Pokonaj strach, zostaniesz przedsiębiorcą

Czy aby stać się przedsiębiorcą, trzeba być szalonym? - Tak, ale nie w sensie być zwariowanym, tylko trzeba pokonać strach - mówi w rozmowie z Adamem Góralem z Asseco Martyna Sztaba, twórczyni Syntoilu. Zapraszamy do trzeciej części rozmowy z cyklu My Company My Story.


My Company - My Story. Ludzie, którzy napędzają się sami [WIDEO]

- Uwielbiam ludzi, którzy napędzają się sami - mówi Adam Góral. Co o ludziach sądzi jego rozmówczyni, Martyna Sztaba z Synotil? Więcej w drugiej części rozmowy z cyklu My Company - My Story.


My Company - My Story. O początkach Asseco i Syntoilu

Dwie firmy, dwa różne momenty w biznesowej historii Polski. Co łączy i dzieli historie powstania Asseco i Syntoilu? Rozmawia Adam Góral i Martyna Sztaba.


My Company - My Story. Trzeba być szalonym [PODCAST] [WIDEO]

Pierwszy odcinek My Company - My Story już z nami. Adam Góral, prezes Asseco i Martyna Sztaba, założycielka Syntoilu podzielili się swoimi doświadczeniami z dziedziny zakładania i rozwoju biznesu.


My Company - My Story. Trzeba być szalonym

Przedsiębiorczość to odrobina szaleństwa, ale i branie odpowiedzialności na siebie i liczenie na siebie – mówi Adam Góral, prezes i założyciel Asseco w rozmowie z Martyną Sztabą, szefową Syntoilu.


PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?