Nieruchomości


Nowy wieżowiec wyrośnie w stolicy. Oto projekt Skysawa

Skysawa - taką nazwę nosić będzie nowy wieżowiec, który powstanie przy ul. Świętokrzyskiej 36. Inwestorem projektu jest Polski Holding Nieruchomości.


Firmowe mieszkanie dla pracownika? Oto nowy projekt nieruchomościowy

Firma deweloperska Golub GetHouse zaprezentowała projekt Inspirentals. Będą to specjalne budynki mieszkaniowe przeznaczone pod roczny wynajem. Pierwsze dwa projekty ruszą w Warszawie.


Magazyn pod e-commerce. Czego potrzebuje handel w internecie?

Lokalizacja to nie wszystko. W przypadku wyboru magazynu pod e-commerce niezbędne jest także wyposażenie, zastosowanie automatycznych rozwiązań, ale także odpowiednie zaplecze socjalne dla pracowników - wynika z raportu firmy Cushman & Wakefield.


Tak zmieniają się polskie biura

Rynek biurowy stara się nadążać za zmieniającymi się trendami i stylem pracy, oferując rozwiązania dostosowane do potrzeb najemców - pisze w specjalnym komentarzu Aleksandra Chojnacka, negocjator w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.


Inwestycje w drogi napędzają polski rynek magazynowy

Aktywność dewelolperów na rynku magazynowym nie ustaje. Dzięki dużemu popytowi, rynek rośnie w dynamicznym, dwucyfrowym tempie - wynika z raportu BNP Paribas Real Estate.


Zainwestuj, zrelaksuj się, zarabiaj

7 proc. zysku rocznie plus widok z własnego okna na malownicze Sudety – to wszystko dzięki inwestycji w apartamenty Biała Perła w Czarna Góra Resort.


Warszawski rynek biurowy atrakcyjny dla najemców

Rośnie popyt na powierzchnię biurową w Warszawie. W ubiegłym roku powstało 27 biurowców o powierzchni 275 tys. mkw., a łączny wolumen transakcji wyniósł ponad 820 tys. mkw. Największym zainteresowaniem najemców cieszy się ścisłe centrum oraz Mokotów.


Większe zainteresowanie najmem napędza rynek nieruchomości

Ponad połowa Polaków, którzy inwestują, decyduje się na nieruchomości. Rok 2018 może być pod tym względem rekordowy.


Zapowiada się kolejny dobry rok dla branży hotelarskiej

Polska branża hotelarska ma za sobą bardzo dobry rok, a obecny ma być równie udany. Głównie dzięki rosnącemu popytowi ze strony turystów oraz zainteresowaniu inwestorów z branży, również zagranicznych sieci. Krajowa baza powiększy się do 2019 roku o przeszło 6,6 tys. pokoi hotelowych. Pod względem liczby transakcji rynek hotelowy dogania inne segmenty rynku nieruchomości – wynika z danych Emmerson Evaluation.


The Heart uruchamia program Real Estate Tech

Europejskie centrum współpracy korporacji i startupów The Heart uruchamia międzynarodowy program Real Estate Tech. Inicjatywa, której partnerami są JLL, EY i Ghelamco, ma na celu połączenie młodych firm zmieniających rynek nieruchomości komercyjnych oraz dużych przedsiębiorstw działających w tym obszarze.


Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Czy przenieść firmę za granicę

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty