Wydarzenia


KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii. #2 Źródła finansowania i dotacji

W ramach cyklu bezpłatnych konferencji online „KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii”, 28 maja odbędzie się drugie wydarzenie, tym razem poświęcone źródłom finansowania i dotacji.


Nowa rzeczywistość – nowa forma EKF. 15-17 czerwca 2020

Ostatnie miesiące były wyjątkowym czasem próby dla wszystkich – zarówno dla polskich banków, przedsiębiorstw, pracodawców, jak i pracowników. W tym trudnym okresie dla polskiej gospodarki dyskusja o powinności instytucji finansowych jest jeszcze bardziej istotna niż wcześniej, dlatego wychodząc naprzeciw zmieniającej się rzeczywistości postanowiliśmy zorganizować EKF Online – pierwszą konferencję EKF przeprowadzoną w całości w sieci!


Nowy numer My Company Polska już w sprzedaży!

Od 28 maja w sprzedaży nowy numer miesięcznika My Company Polska. Głównym tematem wydania jest zestawienie "Solidarnych w Biznesie", czyli 30 firm, które zdaniem redakcji w czasie pandemii wzorowo zdały test na społeczną odpowiedzialność biznesu.


Firmy w obliczu prawnych, księgowych i podatkowych wyzwań związanych z pandemią COVID-19

21 maja 2020 r. odbyła się pierwsza konferencja online z cyklu „KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii”.


Patronaty. Czerwiec 2020

Patronaty. Czerwiec 2020


Europejski Kongres Gospodarczy w wersji online w dniach 18-20 maja 2020 r. 

Ponad 120 panelistów weźmie udział w blisko 20 debatach EEC Online. Internetowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (EEC – European Economic Congress) odbędzie się w dniach 18-20 maja br. Organizację największej imprezy biznesowej Europy Centralnej w dotychczasowej formule, wraz z European Tech and Start-up Days, Grupa PTWP planuje w dniach 2-4 września br.


Webinarium PIIT: Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych

Porozmawiajmy o nowych regulacjach PIIT zaprasza na bezpłatne Webinarium „ Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych” 12 maja 2020 w godz. 11:00 – 11:45


Zbiórka sprzętu IT do nauki online dla domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych

Fundacja Digital University, której misją jest rozwijanie kompetencji cyfrowych u dzieci i młodzieży, ogłasza zbiórkę publiczną sprzętu umożliwiającego w okresie pandemii naukę online podopiecznym domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych. Instytucja zaprasza do współpracy organizacje, firmy i przedsiębiorstwa, by pomogły im wyrównać szanse w dostępie do codziennej edukacji.


Nowy numer My Company Polska już w sprzedaży!

28 kwietnia na rynku pojawił się nowy, majowy numer miesięcznika My Company Polska. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy duży raport o radzeniu sobie w czasie kryzysu a także publikujemy wyniki tegorocznego badania Marka Godna Zaufania.


Patronaty. Maj 2020

Patronaty. Maj 2020


PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]