Wydarzenia


Gala Marki Godnej Zaufania 2017

20 czerwca, w warszawskiej restauracji Belvedere, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Marka Godna Zaufania, organizowanym przez miesięcznik „My Company Polska”. Przedsiębiorcy, którzy wzięli udział w badaniu, wyróżnili 23 marki, które cieszą się ich wyjątkowym zaufaniem.


CEE SME Banking Conference

23–24 listopada w Krakowie odbędzie się CEE SME Banking Conference, organizowana przez SME Banking Club – międzynarodowe stowarzyszenie bankowców MSP.


Poznaliśmy zwycięzców konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2016

W czasie uroczystej gali, która odbyła się 13 czerwca w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie, ogłoszono zwycięzców 12. edycji konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Nagrodę główną w wysokości 45 000 zł oraz tytuł otrzymała kreatywna agencja social media Nakatomi, która działa w ponad 20 krajach na świecie.


Enactus Poland 2017 rozstrzygnięty

Za nami tegoroczna edycja konkursu Enactus Poland, podczas którego studenci z całej Polski prezentowali innowacyjne projekty łączące cele społeczne czy ekologiczne z biznesowymi.


Investment Forum & Private Equity Awards Gala

12 czerwca w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się VIII edycja konferencji „Investment Forum & Private Equity Awards Gala” zwieńczona galą rozdania Diamentów Private Equity. Najwybitniejsi przedstawiciele sektora rynków inwestycyjnych, grono inwestorów i przedsiębiorców debatowało m.in. nad najnowszymi trendami oraz uwarunkowaniami na polskim rynku funduszy private equity.


IX Kongres Relacji Inwestorskich SEG

7–8 czerwca w Ossie, podczas IX Kongresu Relacji Inwestorskich SEG, rozmawiano o sposobach na skuteczną komunikację i bieżących wyzwaniach stojących przed spółkami giełdowymi.


XI Forum IAB

7–8 czerwca odbyło się w Warszawie 11. spotkanie w ramach cyklu Forum IAB, zorganizowane przez Związek Pracodawców Branży Internetowej, a poświęcone zagadnieniom skutecznego marketingu.


Znamy laureatów konkursu Złota Strona Emitenta

7 czerwca, podczas IX Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, odbyła się ceremonia wręczenia statuetek laureatom X edycji konkursu Złota Strona Emitenta.


Znamy jurorów 18. edycji konkursu Effie Awards

Kampanie zgłoszone w tegorocznej edycji konkursu Effie Awards oceni 110-osobowe jury pod przewodnictwem Adama Pieńkowskiego, dyrektora generalnego McDonald’s Polska. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone podczas uroczystej gali, 23 października w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.


IX Kongres Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG

7–8 czerwca 2017 w Ossie spotkają się IR-owcy spółek giełdowych, aby porozmawiać o sposobach na skuteczną komunikację. Będzie mowa m.in. o nowoczesnym zarządzaniu tworzeniem i dystrybucją informacji, raportowaniu niefinansowym czy o roli działów IR w funkcjonowaniu spółek giełdowych.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Cztery sposoby na podatki

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!

Moda na single