Wydarzenia


Marcowy numer My Company Polska niebawem w sprzedaży

25 lutego w punktach sprzedaży pojawi się nowy, marcowy numer My Company Polska. Tym razem na naszym celowniku znaleźli się raperzy, którzy potrafili wykorzystać swój talent do budowy wielkich, biznesowych przedsięwzięć.


Weź udział w DIMAQ DAY i poszerz kompetencje w obszarze digital marketingu

DIMAQ DAY to wydarzenie, podczas którego kompleksowo pokażemy najskuteczniejsze obecnie możliwości promocji online dla Twojej firmy. Podczas dwunastu praktycznych wystąpień dowiesz się m.in. jak tworzyć kreatywny content w kanałach social media, jak planować skuteczne kampanie digitalowe, a także na czym polega programmatic i automatyzacja w SEM. Konferencja odbędzie się już na początku marca aż w trzech miastach. Zapraszamy!


Przed nami 11 edycja Kongresu Prawników Spółek Giełdowych SEG

25-26 lutego br. w Jachrance odbędzie się XI Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG, Spotkanie skoncentrowane będzie na omówieniu najważniejszych wyzwań legislacyjnych, z którymi muszą zmierzyć się działy prawne spółek giełdowych. Zostanie ponownie przeprowadzona symulacja Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy „Zwykłej Spółki SA”.


Patronaty. Luty 2020

Patronaty. Luty 2020


Lutowy numer My Company Polska już w sprzedaży

Od 28 stycznia dostępny jest nowy, lutowy numer miesięcznika My Company Polska! Do nabycia na stronie www.mycompanypolska.pl i w punktach sprzedaży.


Zmiany w przepisach i nowe regulacje istotne dla przedsiębiorców w 2020 r.

16 stycznia 2020 r. w Warszawie odbył się jubileuszowy, X Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG. Przedstawiciele kadry zarządzającej, w tym przede wszystkim dyrektorzy finansowi, główni księgowi, szefowie sprawozdawczości finansowej i controllingu z firm ze wszystkich sektorów gospodarki wysłuchali 12 prelekcji ekspertów KPMG na temat aktualnych zmian z obszarów podatków, rachunkowości i prawa, które będą miały istotny wpływ na przedsiębiorców w 2020 r.


My Company - My Story. Czego potrzebujemy w biznesie? Boga lub szczęścia

Adam Góral, prezes Asseco w rozmowie z Martyną Sztabą, twórczynią Syntoilu o tym, czego potrzebujemy w biznesie i dlaczego każdy przedsiębiorca może wygrać.


Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji startuje z nowym cyklem webinariów o technologiach finansowych

W ramach całej serii FinTech odbędzie się 5 wyselekcjonowanych, bezpłatnych spotkań. Dobór tematów nie był przypadkowy – stanowią one odpowiedź na aktualnie obowiązujące lub wdrażane regulacje z szeroko pojętego obszaru FinTech. Pierwsze webinarium odbędzie się już 22 stycznia 2020 r. Będzie ono poświęcone problematyce kopiowania dokumentów tożsamości w świetle wybranych regulacji prawnych. Rejestracja na pierwsze spotkanie jest już dostępna pod linkiem: www.piit.org.pl/wydarzenia/webinarium-piit-kopiowanie-dokumentow-tozsamosci-w-swietle-wybranych-regulacji-prawnych. Informacje o kolejnych będą systematycznie pojawiać się na stronie internetowej – www.piit.org.pl.


Bezgotówkowe wpłaty na konto WOŚP biją kolejny rekord

Już po raz 25. First Data Polska zagrała z Orkiestrą obsługując rekordową sumę bezgotówkowych wpłat na cel tegorocznego Finału - zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Darczyńcy wpłacili ponad 2 mln zł przez terminale płatnicze Polcard oraz przez telefon i internet!


Forum Finansów i Inwestycji – wszystko o oszczędzaniu i inwestowaniu

W dniach od 10 do 11 stycznia 2020 r. na PGE Narodowym odbędzie się Forum Finansów i Inwestycji – najważniejsze tego typu wydarzenie w Warszawie oraz jedno z kluczowych w Europie, które jest poświęcone oszczędzaniu, inwestowaniu i finansom osobistym.


PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?