Wydarzenia


Jak rozwiązać problem wody? Burza mózgów w ramach GovTech Polska

Wyzwania związane z ochroną malejących zasobów wody w Polsce będą tematem kolejnej ogólnopolskiej burzy mózgów, organizowanej w ramach obywatelskiej ścieżki programu GovTech Polska. Wydarzenie zapowiedział premier Mateusz Morawiecki, który 13 sierpnia spotkał się z uczestnikami pierwszej obywatelskiej burzy mózgów organizowanej wspólnie z Fundacją Grupy PKP.


Europejskie wyzwania! XXIX Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju

Goście tegorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy zajmą się najważniejszymi problemami związanymi z przyszłością Unii Europejskiej i samego kontynentu. Wśród głównych tematów sesji plenarnych znajdują się takie zagadnienia, jak sytuacja państw Europy w kontekście coraz ostrzejszej rywalizacji między Chinami i USA, a także w jaki sposób należy budować silną Europę w XXI wieku.


Młodzież jest głodna praktycznej wiedzy

Tylko około 5 proc. uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ocenia swoją wiedzę ekonomiczną jako dużą lub bardzo dużą – wynika z najnowszej „Diagnozy stanu wiedzy i świadomości ekonomicznej dzieci i młodzieży w Polsce”, opracowanej przez Narodowy Bank Polski.


Wystartował wyścig o tytuł Lidera IT

Już po raz szósty, firmy technologiczne przystąpią do wielkiej rywalizacji o miano Lidera IT. Konkurs Liderzy IT, to jedna z nielicznych inicjatyw w Polsce, skierowana do producentów i dystrybutorów branży IT.


Jak wygrać rywalizację o największe talenty?

Aż 78 proc. Millenialsów uważa jakość miejsca pracy za ważny czynnik przy wyborze pracodawcy. Dlatego w erze ogromnej konkurencji na rynku pracy, komfortowe biuro może okazać się najskuteczniejszym wabikiem. Trend ten dotyczy rywalizacji o wszystkie talenty, nie tylko te z generacji Y. By wyróżnić się i zyskać w oczach pracowników, firmy stawiają m.in. na atrakcyjnie zaaranżowaną przestrzeń, która gwarantuje dobre samopoczucie, redukuje stres i zwiększa produktywność. Właśnie takich biur, stworzonych z myślą o wielopokoleniowym zespole, poszukują organizatorzy konkursu OFFICE SUPERSTAR 2019. Zgłoszenia zbierane są do 26 lipca!


Targi IT Future Expo. To największa impreza dla branży IT w Polsce

26 września 2019 na Stadionie Legii Warszawa odbędzie się największa impreza B2B branży IT w Polsce: Targi IT Future Expo.


FORUM WIZJA ROZWOJU. Patrzymy na długoterminowe cykle

Większość naszej produkcji odbywa się w Polsce, ale to za granicą sprzedajemy większość naszych produktów. Dlatego globalna koniunktura gospodarcza jest kluczowym wskaźnikiem dla naszych inwestycji – mówił prezes KGHM Marcin Chludziński na II Forum Wizja Rozwoju w Gdyni.


Inwestuj z zyskiem - grunt to wiedza 

19 września 2019 r. w Warszawie w Restauracji Belvedere odbędzie się konferencja Uniwersytet Inwestycji Ziemskich. Jest ona branżowym spotkaniem, na którym możliwa będzie wymiana doświadczeń i wiedzy związanej z inwestowaniem w nieruchomości gruntowe.


Ruszyły zapisy na Imagination Day 2019

Wystartowała przedsprzedaż biletów na konferencję Imagination Day, w ograniczonej puli wakacyjnej. To już 9 edycja wydarzenia, w czasie którego będzie można usłyszeć o kampaniach narodzonych prestiżowymi nagrodami i o tym, co inspiruje najbardziej kreatywne osoby ze świata biznesu, sztuki i marketingu.


Estonia z biznesową wizytą w Warszawie

W środę 29 maja w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie odbyła się konferencja „Estonia as the Gateway to the Scandinavian Market”. Wydarzenie skierowane jest do polskich przedsiębiorców, którzy chcą zaistnieć lub zwiększyć swoją obecność na rynku estońskim, ale również na skandynawskich rynkach.


 Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Czy przenieść firmę za granicę

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty