Wydarzenia


Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw: Koniec pierwszego dnia

W Katowicach trwa Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Podstawowym celem Kongresu jest ukazanie wizerunku małych i średnich firm jako przedsiębiorstw, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę, a jednocześnie są podmiotami innowacyjnymi, aspirującymi do ciągłego rozwoju i wymiany doświadczeń, podbijającymi nie tylko rynek polski, ale również rynki zagraniczne.


Wybory 2019. Co PiS szykuje dla przedsiębiorców?

Do opublikowania ostatecznych wyników wyborów do polskiego parlamentu zostało jeszcze kilkanaście godzin, ale już teraz niemal pewne są samodzielne rządy Prawa i Sprawiedliwości. Przedstawiamy obietnice i postulaty wyborcze przygotowane przez partię podczas kampanii wyborczej.


Programmatic coraz bardziej skuteczny w rozwoju biznesu

Jak działa programmatic i dlaczego jego wykorzystanie przez marki rośnie tak szybko? Na czym polega pozyskiwanie informacji o Internautach i jak trafiają do marketerów? Jak umiejętnie wykorzystywać wideo –najbardziej efektywny format reklamowy w tym modelu? Jak wprowadzenie aukcji pierwszej ceny przez Google wpływa na sprzedaż i zakup reklamy w Internecie? Czy to koniec ery ciasteczek? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci branży podczas konferencji „IAB HowTo: Programmatic behind the scenes”. Trzecia edycja wydarzenia przygotowanego przez Grupę Roboczą Programmatic IAB Polska odbędzie się 7 listopada w Warszawie.


HRcamp – XI edycja konferencji w Warszawie

17 października na PGE Narodowy w Warszawie będziemy mieli okazję uczestniczyć już po raz XI w najciekawszym wydarzeniu o tematyce HR i Employer Branding w Polsce. Jeżeli istnieje na polskim rynku wydarzenie HR, na którym zdecydowanie musisz być, to jest nim właśnie HRcamp.


Ósme spotkanie CFO spółek giełdowych

23-24 października w Jachrance odbędzie się ósme spotkanie CFO spółek giełdowych


18 polskich biur, w których aż chce się pracować!

Biurowe Oscary rozdano po raz trzeci! Prestiżowe jury konkursu OFFICE SUPERSTAR 2019 wyłoniło aż 15 laureatów i 5 wyróżnionych firm, które w najlepszy sposób zaaranżowały swoje przestrzenie biurowe.Ostatnie dni do Kongresu 590 w Rzeszowie

Jakie są najważniejsze wyzwania dla polskiej gospodarki na najbliższe lata i dekady? Czy da się pogodzić troskę o klimat z twardą polityką energetyczną i polską racją stanu? Jak rozwijać nowoczesny biznes w dobrych relacjach z administracją publiczną? To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiedzą uczestnicy i goście Kongresu 590. Najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarcze w Polsce startuje już 7 października.


Oto zwycięzcy konkursu "Przedsiębiorcy Innowacji"

Pod koniec września Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii nagrodziło najlepsze polskie firmy, które promują markę Polski na świecie.


Kongres Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej 

W dniach 9-10 października 2019 w Warszawie w Centrum Giełdowym (ul. Książęca 4) odbędzie się Kongres Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej.


PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty