Wydarzenia


Mapa małopolskich marek

W ubiegłym tygodniu, w Centrum Konferencyjnym ICE Kraków, został zainaugurowany projekt „Mapa marek regionu Małopolska”, przygotowany przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan.


Za nami jubileuszowa 10. edycja Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG

6–7 czerwca w Hotelu Warszawianka w Jachrance spotkali się przedstawiciele spółek giełdowych, aby porozmawiać o zagadnieniach istotnych z punktu widzenia działów IR.


Poznaliśmy laureatów XI edycji konkursu Złota Strona Emitenta

6 czerwca, podczas jubileuszowej 10. edycji Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, odbyła się ceremonia wręczenia statuetek laureatom XI edycji konkursu Złota Strona Emitenta. W tym roku po raz pierwszy spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”.


Zgłoś się do programu Urban Quest

Jeszcze tylko przez tydzień, do 15 czerwca, można zgłaszać pomysły do Urban Quest – programu akceleracyjnego z branży PropTech.


Przed nami 10. edycja Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG

6–7 czerwca w Hotelu Warszawianka w Jachrance spotkają się przedstawiciele spółek giełdowych, aby porozmawiać o zagadnieniach istotnych z punktu widzenia działów IR. Będzie mowa m.in. o wyzwaniach stojącymi przed IR-owcami spółek giełdowych, nowych formach pozyskiwania kapitału oraz nowoczesnych technologiach w relacjach inwestorskich.


Performance Day CEE

27 września w Warszawie spotkają się liderzy i eksperci obszaru performance i afiliacji na rynkach CEE. Konferencja organizowana jest przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, a wśród prelegentów i partnerów znajdą się przedstawiciele firm nie tylko z Polski, ale także z rynków europejskich. Wieczór zwieńczy gala konkursu Performance Marketing Diamonds.


Hall of Fame dla najbardziej zasłużonych w branży kreatywnej

Klub Twórców Reklamy od 15 lat nagradza przedstawicieli branży za ich kreatywność i najlepsze pomysły. Od tego roku przyznaje także nagrodę Hall of Fame – za całokształt pracy najbardziej zasłużonych w branży kreatywnej.


Przed nami VIII Europejski Kongres Finansowy

Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, tegoroczny Europejski Kongres Finansowy w Sopocie (18–20 czerwca) – odbywający się w stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę – wejrzy w przeszłość, ale uczyni to głównie po to, by wybiec w przyszłość i zastanowić się, jak wnioski z doświadczeń ostatniego stulecia można wykorzystać dla budowania przyszłości gospodarki Polski i Europy.


Targi Kreatywności

Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie zaprasza na Targi Kreatywności, które odbędą się 26 i 27 maja. To druga edycja wydarzenia, którego celem jest połączenie wszystkich branż związanych z kreatywnymi rozwiązaniami. Ich znaczenie w polskiej gospodarce stale rośnie, bo jak zapewniają organizatorzy, pracuje w nich aż 30 proc. wszystkich zatrudnionych.


Liderzy biznesu wybiorą najlepszy studencki startup w Polsce

28 maja w warszawskiej Kinotece, w Pałacu Kultury i Nauki, odbędzie się ogólnopolski przegląd najlepszych studenckich innowacji, które zasilą wkrótce polski rynek startupowy. Enactus Poland to jedyne w Polsce wydarzenie, podczas którego szefowie największych firm spotykają się z przedsiębiorczymi studentami, aby wspierać ich w tworzeniu innowacyjnych biznesów na rzecz rozwoju lokalnych społeczności.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!