Wydarzenia


My Company Polska przyłącza się do akcji #WspieramBiznesZDomu

Czas pandemii wymaga specjalnych działań. Przedsiębiorcy liczą na pomoc - ale jednocześnie pomóc mogą innym. To podstawowy cel akcji #WspieramBiznesZDomu.


My Company Polska w specjalnej cenie

My Company Polska wspiera akcję #zostanwdomu. Dlatego przygotowaliśmy specjalną, bardzo obniżoną cenę zarówno pojedynczego numeru, jak i prenumeraty w wersji cyfrowej.


Nowy numer My Company Polska już w sprzedaży!

31 marca w punktach sprzedaży oraz na naszej stronie internteowej i w aplikacji mobilnej pojawił się nowy, kwietniowy numer My Company Polska. Piszemy o tym, co jest na ustach wszystkich - co dalej z biznesem w dobie koronawirusa.


O odwadze kobiet wobec zmian

Jeśli jako kobiety poczujemy się ze sobą dobrze, reszta przyjdzie znacznie łatwiej, choć oczywiście nie od razu – mówiła dr Aleksandra Smyczyńska, szefowa komunikacji w innogy Polska, podczas spotkania mentoringowego z uczestniczkami trzeciej edycji Akademii Liderek Biznesu. Jest to projekt Fundacji im. Lesława A. Pagi od początku wspierany przez innogy.


Patronaty. Kwiecień 2020

Patronaty. Kwiecień 2020


Wolves Summit Live: konferencja przenosi się do wirtualnego świata

Największa międzynarodowa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej dotycząca innowacji technologicznych, łącząca start-upy z inwestorami i korporacjami, Wolves Summit, odbędzie się w wersji online przy użyciu nowych rozwiązań technologicznych. Jest to reakcja na istniejące warunki spowodowane przez wirusa SARS-CoV-2, ostatnie ograniczenia nałożone przez polski rząd i potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich uczestników - ogłosili organizatorzy.


Za nami 11. edycja Kongresu Prawników Spółek Giełdowych

25-26 lutego br. w Jachrance odbył się XI Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG, podczas którego blisko 300 prawników rynku kapitałowego dyskutowało o zmianach regulacyjnych, bieżących problemach i wyzwaniach, z którymi muszą zmagać się w codziennej pracy.


Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Marketingu startują 17 marca

17-20 marca w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IX edycja konferencji I ♥️ Marketing, nazywana w branży „Nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski w Marketingu”.


Patronaty. Marzec 2020

Patronaty. Marzec 2020


Marcowy numer My Company Polska już w sprzedaży

25 lutego w punktach sprzedaży pojawił się nowy, marcowy numer My Company Polska. Tym razem na naszym celowniku znaleźli się raperzy, którzy potrafili wykorzystać swój talent do budowy wielkich, biznesowych przedsięwzięć.


PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?