Wydarzenia


Znamy 10 startupów wybranych w programie Startup Program

Wybrane startupy świadczą usługi w szeroko pojętej branży marketingowej. To innowacyjne projekty i nowoczesne usługi, które zmieniają naszą codzienność na lepsze. Wszystkie zaprezentują się 24 kwietnia podczas konferencji Innovation 2017.


VII Kongres HR Spółek Giełdowych SEG

Już jutro rozpoczyna się dwudniowy Kongres HR Spółek Giełdowych SEG organizowany przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Jego temat przewodni to: „Rola HR dziś i jutro”.


O powrocie do wartości i emocji oraz roli technologii w marketingu na Forum IAB

Automatyzacja, sztuczna inteligencja, ale przede wszystkim wartości, których poszukuje współczesny konsument – to główne tematy tegorocznego Forum IAB. Wydarzenie, którego hasłem przewodnim jest „Powrót do przyszłości – nowy marketing, człowiek, technologia”, odbędzie się 6 i 7 czerwca w warszawskich Złotych Tarasach.


e-Commerce Polska awards 2018 w nowej odsłonie

Już po raz VI firmy z branży e-commerce mogą zdobyć tytuł laureata konkursu e-Commerce Polska awards 2018 organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 lipca 2018 r.


25 nominacji w polskiej edycji Young Creatives Cannes

Jury przyznało nominacje 25 zespołom w tegorocznej edycji konkursu Young Creatives Cannes. Zwycięskie zespoły poznamy 28 maja podczas Gali Konkursu KTR w Teatrze Polskim. Nagrodą główną w poszczególnych kategoriach jest udział w międzynarodowych finałach Young Lions.


Jak zbudować strategię dla swojej firmy

Strategia marki to podstawowe narzędzie, które powinno towarzyszyć każdej firmie wchodzącej na rynek. To ona zapewnia skuteczny start. Pomaga w ustaleniu pozycji firmy względem konkurencji, znalezieniu jej cech unikatowych, wytyczeniu celów, a także sposobu komunikacji. W jaki sposób stworzyć ją w zaciszu własnego biura lub domu? Dowiedz się tego z webinarów z cyklu „Marek Budowniczy – o tworzeniu strategii marki”.


Kolejne spotkanie w ramach e-Izba Tool Day

E-Izba już po raz kolejny zaprasza na bezpłatne, kameralne spotkanie dla przedstawicieli e-sklepów. To doskonała szansa, by poznać najnowsze narzędzia i rozwiązania zwiększające efektywność sprzedaży.


VC Kongres 2018

13 kwietnia w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się wydarzenie dotyczące polskiego rynku funduszy inwestycyjnych, kierowane do przedstawicieli funduszy venture capital oraz private equity.


Przed nami 7. Targi CSR

Forum Odpowiedzialnego Biznesu przygotowuje kolejną, już 7. edycję Targów CSR. Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia w Warszawie. Tegoroczne wydarzenie organizowane jest pod hasłem „Biznes we współpracy”.


Ty i Twoja Marka Online

Przed nami dwa kolejne szkolenia z cyklu „Ty i Twoja Marka Online”. Jego organizatorka Joanna Ceplin 7 kwietnia odwiedzi Kraków, a 14 kwietnia – Wrocław.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!