Wydarzenia


Ruszyła charytatywna akcja Mirka Burnejki

Mirek Burnejko, polski przedsiębiorca i inwestor uruchomił akcję charytatywną. Każda osoba, która wpłaci pieniądze na konto wybranego hospicjum w Polsce otrzyma bezpłatny dostęp do nagrań, materiałów i lekcji w programach.


Wiatr ze wschodu. Relacja z konferencji Sleep & Eat 2019 [TYLKO U NAS]

Choć uczestnicy konferencji Sleep & Eat 2019 spotkali się w Londynie, dało się odczuć, że uwaga branży hospitality skupiona jest na Europie Wschodniej. I to nie tylko z tego względu, że po wejściu m. in. Polski do grona rynków rozwiniętych otworzył się w naszej części świata, nowy, atrakcyjny obszar inwestycyjny. Atencję przyciągają też wschodnioeuropejscy architekci oraz projektanci – świeżość ich spojrzenia, odwaga i upór, chęć rozwoju, kreatywność, gotowość do wychodzenia poza schematy, energia - pisze dla My Company Polska w specjalnej relacji z konferencji Piotr Kalinowski, CEO i Design Director w pracowni MIXD.


X Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Jubileuszowa X edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 16 stycznia 2020 r. w Warszawie. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, kierowane do prezesów, członków zarządów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej firm odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach.


BNI Global Convention po raz pierwszy w Europie

W dniach 6-9 listopada br. w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja - BNI Global Convention, dotycząca rozwoju biznesu w oparciu o rekomendacje, dedykowana przedsiębiorcom należącym do BNI. BNI Global Convention gromadzi co roku kilka tysięcy uczestników z kilkudziesięciu krajów. Dopiero po raz drugi w historii wydarzenie organizowane jest poza Stanami Zjednoczonymi a po raz pierwszy w Europie.


IV Forum Inteligentnego Rozwoju: Gra o przyszłość 

Pod hasłem „Gramy o przyszłość – wejdź do gry” 28-29 listopada odbyło się w Uniejowie IV Forum Inteligentnego Rozwoju, w którym wzięło udział 500 osób – wybitnych naukowców, przedsiębiorców oraz samorządowców szukających nowych trendów, a także rozmawiających o aktualnych wyzwaniach tyczących się transferu wiedzy z sektora nauki do biznesu. Na program wydarzenia złożyło się kilkanaście paneli dyskusyjnych i wykładów oraz rozmaite prezentacje.


Rozdano Tęczowe Diamenty - nagrody dla firm wspierających osoby LGBT

W Warszawie rozdano Tęczowe Diamenty nagradzając firmy, organizacje i osoby, które w tym roku znacznie przyczyniły się do poprawy sytuacji osób LGBT+ w sferze zawodowej, tworząc przyjazne dla różnorodności miejsca pracy i debacie publicznej.


Konferencja „Kreatywny i Innowacyjny Przedsiębiorca”

Cykl Konferencji „Kreatywny i Innowacyjny Przedsiębiorca” odbędzie się w dniach: 15 października 2019 – 30 września 2020 roku.


Tak zwycięża się w digitalu. Nagrody IAB MIXX Awards rozdane!

Już po raz trzynasty zostały wręczone nagrody w konkursie IAB MIXX Awards na najlepsze digitalowe kampanie reklamowe. 27 listopada podczas uroczystej gali zorganizowanej przez IAB Polska poznaliśmy zwycięzców. Najlepszą kampanią okazał się projekt „Jak TO robić” przygotowany przez Abstra dla firmy Durex, który zdobył nagrodę BEST IN SHOW. Przyznano także 3 złote statuetki dla kampanii: „Ekstraklasa Games” w kategorii Games & eSport, „Jak TO robić?” w kategorii Content Marketing oraz „NIE JEM” w kategorii Public Service, non-profit campaign & CSR.


Grudniowy numer My Company Polska. Już w kioskach!

28 listopada w punktach sprzedaży oraz na stronie www.mycompanypolska.pl ukazał się nowy, grudniowy numer miesięcznika My Company Polska!


Digital Champions 2019. Relacja

„Pomiędzy światem usłużnym a światem angażujących przeżyć”, czyli o hiperkonkurencji i roli człowieka w świecie przyspieszających transformacji cyfrowych podczas konferencji DIGITAL CHAMPIONS 2019.


PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

25 najlepszych polskich startupów

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?