Wydarzenia


Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju

Od 18 do 20 października w Uniejowie odbędzie się Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju.


Biznes spotka się w Katowicach

17–19 października odbędzie się kolejna już, ósma edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O wyzwaniach, jakie stoją przed firmami, dyskutować będą w Katowicach przedstawiciele świata nauki, polityki i gospodarki.


Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-Rodziny

11–14 października w Katowicach odbędzie się ważne wydarzenie dla środowiska przedsiębiorców rodzinnych w Polsce – 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-Rodziny 2018.


Rola rzecznika patentowego w gospodarce opartej na wiedzy

12 października w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie odbędzie się konferencja „Rola rzecznika patentowego w gospodarce opartej na wiedzy”, którą organizuje Polska Izba Rzeczników Patentowych (PIRP).


Studenci z Polski zaprezentują swój startup na konkursie w Dolinie Krzemowej

9–11 października w San Jose w Kalifornii odbędzie się finał prestiżowego konkursu startupów studenckich Enactus World Cup 2018. Podczas wydarzenia studenci z 36 krajów, w tym reprezentanci Polski, przedstawią swoje projekty przed międzynarodowym jury złożonym z prezesów i menedżerów światowych koncernów, takich jak KPMG, Unilever, Ford czy Walmart.


Cannes Lions Imagination Day 2018

O tym, co inspiruje najbardziej kreatywne osoby ze świata biznesu, sztuki i marketingu, będziemy mogli przekonać się 19 listopada w Warszawie, podczas 8. edycji konferencji Imagination Day. A najbardziej emocjonujące reklamy, nagrodzone podczas Cannes Lions International Festival of Creativity, zostaną zaprezentowane 22 listopada, podczas pokazu Cannes Lions w ośmiu kinach sieci Multikino.


IV Kongres Bankowości Korporacyjnej i Finansowania Przedsiębiorstw

16–17 października w Centrum Giełdowym w Warszawie odbędzie się czwarta edycja Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Finansowania Przedsiębiorstw, będącego inicjatywą Europejskiego Kongresu Finansowego.


Wolves Summit w Warszawie

Ósma edycja międzynarodowej konferencji Wolves Summit poświęconej innowacjom w technologii odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki 23 i 24 października 2018 r.


In Digital Marketing

3 i 4 października w warszawskiej hali Expo odbędzie się In Digital Marketing, czyli kolejna już edycja konferencji i targów, które są poświęcone marketingowi cyfrowemu, a w tym roku m.in. nowym technologiom wspierającym marketing i komunikację.


Europejskie Forum Nowych Idei

26–28 września odbędzie się w Sopocie 8. edycja Europejskiego Forum Nowych Idei, organizowanego przez Konfederację Lewiatan.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!