Wydarzenia


IAB MIXX Awards – najlepsze kampanie marketingowe 2017

Przyznano nagrody IAB MIXX Awards dla twórców najlepszych kampanii marketingowych, które wykorzystują przynajmniej jeden kanał cyfrowy. Konkurs, ze względu na kompleksową ocenę zgłoszonych projektów, uważany jest za jeden z najważniejszych wyznaczników rozwoju branży.


Wielki finał XX edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

Zakończyła się jubileuszowa edycja programu promującego etykę w biznesie. Laureatów zaprezentowano podczas uroczystej gali w warszawskim Expo XXI.


Najlepsi w sprzedaży

Znamy laureatów IX edycji konkursu Polish National Sales Awards, nagradzającego liderów sprzedaży w Polsce.


Biała Księga dobrych zasad

24 listopada w Warszawie przedstawiciele organizacji reprezentujących firmy działające w branży reklamy, marketingu czy PR podpisali Białą Księgę Komunikacji Marketingowej.


VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

9 stycznia 2018 r. w Warszawie odbędzie się VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG – największe tego typu wydarzenie w Polsce, skierowane do przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach, a w szczególności do dyrektorów finansowych, głównych księgowych oraz szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu.


Najlepsze kampanie marketingowe 2017 na IAB MIXX Awards & Conference

Najciekawsze i najbardziej inspirujące kampanie marketingowe tego roku zostaną przedstawione już 30 listopada podczas IAB MIXX Conference – konferencji poprzedzającej uroczyste rozdanie nagród IAB MIXX Awards. Co roku wydarzenie przyciąga uwagę agencji i marketerów, którzy śledzą rynkowe trendy i chcą poznać najlepsze kampanie roku.


CME SME Banking Conference

W Krakowie już po raz trzeci odbędzie się konferencja CME SME Banking Conference. Jej organizator, SME Banking Club, zaprasza 23 i 24 listopada m.in. przedstawicieli banków, firm leasingowych, faktoringowych, fintechowych oraz przedsiębiorców.


Znamy zwycięzców konkursu Young Creatives Eurobest 2017

18 listopada poznaliśmy zwycięzców kolejnej edycji Young Creatives Eurobest. W tym roku uczestnicy startowali w dwóch kategoriach: Young Creatives Integrated oraz Young Planners. Laureaci wyjadą na festiwal Eurobest odbywający się 28–30 listopada w Londynie.


Gala Finałowa Polish National Sales Awards 2017

25 listopada w warszawskim Hotelu Intercontinental odbędzie się uroczysta Gala Finałowa IX edycji konkursu Polish National Sales Awards, podczas której wyłonieni zostaną najlepsi polscy sprzedawcy.


Carlsberg – piwo warzone od 170 lat

10 listopada minęło dokładnie 170 lat, odkąd J.C. Jacobsen założył Browar Carlsberg – miejsce, w którym powstaje „prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie”.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!

Moda na single