Wydarzenia


Bezgotówkowe wpłaty na konto WOŚP biją kolejny rekord

Już po raz 25. First Data Polska zagrała z Orkiestrą obsługując rekordową sumę bezgotówkowych wpłat na cel tegorocznego Finału - zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Darczyńcy wpłacili ponad 2 mln zł przez terminale płatnicze Polcard oraz przez telefon i internet!


Forum Finansów i Inwestycji – wszystko o oszczędzaniu i inwestowaniu

W dniach od 10 do 11 stycznia 2020 r. na PGE Narodowym odbędzie się Forum Finansów i Inwestycji – najważniejsze tego typu wydarzenie w Warszawie oraz jedno z kluczowych w Europie, które jest poświęcone oszczędzaniu, inwestowaniu i finansom osobistym.


Zjazd firm rodzinnych. Podsumowanie

W dn. 24-26 października 2019 r. Warszawa gościła 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 – największą w kraju konferencję biznesową przedsiębiorców rodzinnych organizowaną przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR).


Kongres For Social Media 2020

Warto wybrać się na Kongres For Social Media 2020, aby jeszcze lepiej zrozumieć marketing społecznościowy w ujęciu biznesowym. Już w przyszłym miesiącu, a dokładnie 22 stycznia w Warszawie spotkają się osoby odpowiedzialne za sukcesy i porażki obecności firmy w mediach społecznościowych.


Nowy numer My Company Polska już w kioskach! 144 strony o biznesie na nowy rok

Od 19 grudnia można kupić nowy, styczniowy numer My Company Polska. Tym razem przewidujemy, jaka będzie przyszłość, a także jak mogą się w niej odnaleźć polscy przedsiębiorcy.


Digital Champions 2019

Poznaliśmy liderów cyfrowej transformacji


Patronaty. Styczeń 2020

Patronaty. Styczeń 2020


Tak zwycięża się w digitalu. Nagrody IAB MIXX Awards rozdane!

Już po raz trzynasty zostały wręczone nagrody w konkursie IAB MIXX Awards na najlepsze digitalowe kampanie reklamowe.


Ruszyła charytatywna akcja Mirka Burnejki

Mirek Burnejko, polski przedsiębiorca i inwestor uruchomił akcję charytatywną. Każda osoba, która wpłaci pieniądze na konto wybranego hospicjum w Polsce otrzyma bezpłatny dostęp do nagrań, materiałów i lekcji w programach.


Wiatr ze wschodu. Relacja z konferencji Sleep & Eat 2019 [TYLKO U NAS]

Choć uczestnicy konferencji Sleep & Eat 2019 spotkali się w Londynie, dało się odczuć, że uwaga branży hospitality skupiona jest na Europie Wschodniej. I to nie tylko z tego względu, że po wejściu m. in. Polski do grona rynków rozwiniętych otworzył się w naszej części świata, nowy, atrakcyjny obszar inwestycyjny. Atencję przyciągają też wschodnioeuropejscy architekci oraz projektanci – świeżość ich spojrzenia, odwaga i upór, chęć rozwoju, kreatywność, gotowość do wychodzenia poza schematy, energia - pisze dla My Company Polska w specjalnej relacji z konferencji Piotr Kalinowski, CEO i Design Director w pracowni MIXD.


PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

25 najlepszych polskich startupów

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?