Wydarzenia


Zbliża się finał XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku

Laureatów poznamy 2 października, podczas uroczystej gali w stołecznym hotelu InterContinental. Wydarzenie poprzedzi już ostatni w tym roku Kongres Dyrektorów Finansowych.


Startuje Performance Marketing Diamonds CEE

To międzynarodowy konkurs skupiający się na obszarze performance marketingu i afiliacji. Ma na celu docenienie osób, marek i firm usługowych, których działania marketingowe w internecie charakteryzują się wyjątkową efektywnością.


Startuje Mixx Awards 2018

Ruszają zgłoszenia do dwunastej edycji Mixx Awards – organizowanego przez IAB Polska konkursu na najlepsze polskie kampanie reklamowe z wykorzystaniem digitalu. Zwycięzców poznamy pod koniec listopada podczas uroczystej gali.


VCLeaders – II edycja programu skierowanego do ekspertów z branży VC

Program VCLeaders ma na celu przyspieszenie rozwoju rynku kapitału wysokiego ryzyka w Europie Środkowo-Wschodniej.


Spotkanie firm rodzinnych w Katowicach

11–14 października w Katowicach odbędzie się 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018. Głównym celem wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych jest ukazanie wizerunku firm rodzinnych jako przedsiębiorstw, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę, oraz jako podmiotów innowacyjnych, które aspirują do ciągłego rozwoju, zdobywając nie tylko rynek polski, ale przede wszystkim rynki zagraniczne.


Samsung zaprasza na bezpłatne warsztaty ze sketchnotingu

Firma Samsung Polska zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty z tworzenia notatek biznesowych w formie rysunkowej. Zajęcia poprowadzi doświadczona rysowniczka Agata Jakuszko-Sobocka.


Mapa małopolskich marek

W ubiegłym tygodniu, w Centrum Konferencyjnym ICE Kraków, został zainaugurowany projekt „Mapa marek regionu Małopolska”, przygotowany przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan.


Za nami jubileuszowa 10. edycja Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG

6–7 czerwca w Hotelu Warszawianka w Jachrance spotkali się przedstawiciele spółek giełdowych, aby porozmawiać o zagadnieniach istotnych z punktu widzenia działów IR.


Poznaliśmy laureatów XI edycji konkursu Złota Strona Emitenta

6 czerwca, podczas jubileuszowej 10. edycji Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, odbyła się ceremonia wręczenia statuetek laureatom XI edycji konkursu Złota Strona Emitenta. W tym roku po raz pierwszy spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”.


Zgłoś się do programu Urban Quest

Jeszcze tylko przez tydzień, do 15 czerwca, można zgłaszać pomysły do Urban Quest – programu akceleracyjnego z branży PropTech.


Nr 3 (42) MARZEC 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę