Wydarzenia


VCLeaders – II edycja programu skierowanego do ekspertów z branży VC

Program VCLeaders ma na celu przyspieszenie rozwoju rynku kapitału wysokiego ryzyka w Europie Środkowo-Wschodniej.


Spotkanie firm rodzinnych w Katowicach

11–14 października w Katowicach odbędzie się 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018. Głównym celem wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych jest ukazanie wizerunku firm rodzinnych jako przedsiębiorstw, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę, oraz jako podmiotów innowacyjnych, które aspirują do ciągłego rozwoju, zdobywając nie tylko rynek polski, ale przede wszystkim rynki zagraniczne.


Samsung zaprasza na bezpłatne warsztaty ze sketchnotingu

Firma Samsung Polska zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty z tworzenia notatek biznesowych w formie rysunkowej. Zajęcia poprowadzi doświadczona rysowniczka Agata Jakuszko-Sobocka.


Mapa małopolskich marek

W ubiegłym tygodniu, w Centrum Konferencyjnym ICE Kraków, został zainaugurowany projekt „Mapa marek regionu Małopolska”, przygotowany przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan.


Za nami jubileuszowa 10. edycja Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG

6–7 czerwca w Hotelu Warszawianka w Jachrance spotkali się przedstawiciele spółek giełdowych, aby porozmawiać o zagadnieniach istotnych z punktu widzenia działów IR.


Poznaliśmy laureatów XI edycji konkursu Złota Strona Emitenta

6 czerwca, podczas jubileuszowej 10. edycji Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, odbyła się ceremonia wręczenia statuetek laureatom XI edycji konkursu Złota Strona Emitenta. W tym roku po raz pierwszy spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”.


Zgłoś się do programu Urban Quest

Jeszcze tylko przez tydzień, do 15 czerwca, można zgłaszać pomysły do Urban Quest – programu akceleracyjnego z branży PropTech.


Przed nami 10. edycja Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG

6–7 czerwca w Hotelu Warszawianka w Jachrance spotkają się przedstawiciele spółek giełdowych, aby porozmawiać o zagadnieniach istotnych z punktu widzenia działów IR. Będzie mowa m.in. o wyzwaniach stojącymi przed IR-owcami spółek giełdowych, nowych formach pozyskiwania kapitału oraz nowoczesnych technologiach w relacjach inwestorskich.


Performance Day CEE

27 września w Warszawie spotkają się liderzy i eksperci obszaru performance i afiliacji na rynkach CEE. Konferencja organizowana jest przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, a wśród prelegentów i partnerów znajdą się przedstawiciele firm nie tylko z Polski, ale także z rynków europejskich. Wieczór zwieńczy gala konkursu Performance Marketing Diamonds.


Hall of Fame dla najbardziej zasłużonych w branży kreatywnej

Klub Twórców Reklamy od 15 lat nagradza przedstawicieli branży za ich kreatywność i najlepsze pomysły. Od tego roku przyznaje także nagrodę Hall of Fame – za całokształt pracy najbardziej zasłużonych w branży kreatywnej.


MyCompany Polska 01/2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę