Wydarzenia


Jak stworzyć wartość, której potrzebują konsumenci

Po raz pierwszy w Polsce będzie można spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firm, które odniosły bezprecedensowy sukces we wdrażaniu innowacji zapewniających im pozycję globalnego gracza. 10 i 11 października w Łodzi w ramach World Communication Forum Davos odbędzie się konferencja poświęcona Human-Centred Design. Jej współorganizatorem jest agencja The Story.


Młodzi, piękni i innowacyjni

Innowacja nie musi być rewolucją na miarę wynalezienia koła. Nierzadko wystarczy „tylko” nadać nową formę i zastosowanie dla już istniejących rozwiązań – tak jak zrobiła to Patrycja Wizińska-Socha, twórczyni miniaturowego KTG, które zapewniło jej zwycięstwo w polskiej edycji konkursu Innovators Under 35, organizowanego przez „MIT Technology Review”.


Rusza Sojusz dla Kompetencji

17 czerwca o godz. 10 na Uniwersytecie SWPS rusza projekt Forum Młodych Lewiatan oraz Akademickiego Biura Karier SWPS – Sojusz dla Kompetencji. #DajSieZatrudnic to pierwsze wydarzeniem z zaplanowanego cyklu. Będzie to spotkanie pracodawców ze studentami, na którym zaprezentowane zostaną najczęstsze błędy popełniane przez aplikantów.


Młodzi innowatorzy

Innovators Under 35 to konkurs organizowany przez „MIT Technology Review”, magazyn wydawany przez Massachusetts Institute of Technology (MIT), który już od przeszło 10 lat co roku publikuje listę najwybitniejszych młodych innowatorów przed 35. rokiem życia.


Gala Klubu Kobiet Przedsiębiorczych

21 czerwca Klub Kobiet Przedsiębiorczych, wspierający i stymulujący rozwój przedsiębiorczyń z Poznania i całej Wielkopolski, będzie obchodził 8-lecie działalności. Z tej okazji zaplanowano uroczystą galę.


Jak optymalizować procesy biznesowe, by lepiej zarządzać firmą

16 czerwca w Krakowie spotkają się specjaliści z największych polskich firm, aby podzielić się praktyczną wiedzą i pomysłami na temat optymalizowania procesów biznesowych w przedsiębiorstwach. Wydarzenie odbywa się w ramach dwudniowej konferencji Webcon Day.


VIII Kongres Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG

W Ossie, w ramach trwającego właśnie, ósmego już Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, spotkali się IR-owcy spółek giełdowych, aby porozmawiać o bieżących wyzwaniach legislacyjnych i komunikacyjnych.


The Heart Warsaw – centrum współpracy korporacji i startupów

Z początkiem czerwca w stolicy ruszyło The Heart Warsaw – pierwsza w Polsce, działająca na europejską skalę kompleksowa platforma łącząca innowacyjne firmy technologiczne z największymi polskimi, regionalnymi i globalnymi korporacjami.


Spacecraft – podróż do innowacji

Projekty przyszłości otwierające nowe horyzonty – to motyw przewodni konferencji „Spacecraft – podróż do innowacji”, która odbędzie się 2-3 czerwca w hotelu Holiday Inn w Józefowie.


Wyniki konkursu My Company Polska Choice

21 maja, w trakcie Warszawskich Targów Książki, ogłosiliśmy wyniki pierwszej edycji konkursu My Company Polska Choice. Oto zwycięzcy w trzech kategoriach. Autorom i wydawcom gratulujemy!


Nr 5 (44) MAJ 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Czy przenieść firmę za granicę

Dobre auto na niskie raty