Wydarzenia


Elephant wygrywa III edycję Think Big

Firma Elephant zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie dla małych firm z globalnymi ambicjami Think Big, organizowanym przez UPC Biznes.     


Największe studenckie Targi Pracy już 15 i 16 marca

To już 23. edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie co roku cieszy się ogromną popularnością, rok temu w Dużej Auli PW pojawiło się ponad 10 tys. uczestników.


„My Company Polska” objęło patronat nad Kieleckimi Dniami Biznesu

Kieleckie Dni Biznesu to wydarzenie organizowane przez studentów kieleckich uczelni oraz Dział Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Odbędą się 15–16 marca 2016 roku w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu UJK.


Mazars wraz z Polskim Instytutem Praw Człowieka i Biznesu zapraszają na seminarium

Seminarium „How companies can implement processes to mitigate the risks of poor behaviours and benefit from the good behaviours in the supply chain” odbędzie się 14 marca 2016 roku w Warszawie.


Znamy laureatki VII edycji konkursu Bizneswoman Roku

Saule Technologies, Phenicoptere, MediaCom i Girls Code Fun – założycielki oraz prezeski tych firm i organizacji zdobyły tytuły Bizneswoman Roku 2015 w poszczególnych kategoriach konkursu organizowanego przez Sukces Pisany Szminką.


Architekci, projektanci, goście z kraju i zagranicy na 4 DESIGN DAYS

Autorzy koncepcji architektonicznych, m.in. krakowskiego Szkieletora – Treimorfa, Muzeum Żydów Polskich POLIN oraz Starego Browaru w Poznaniu, spotkają się 11–14 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na 4 DESIGN DAYS.


Nr 2 (41) LUTY 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę