Wydarzenia


VIII Kongres Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG

W Ossie, w ramach trwającego właśnie, ósmego już Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, spotkali się IR-owcy spółek giełdowych, aby porozmawiać o bieżących wyzwaniach legislacyjnych i komunikacyjnych.


The Heart Warsaw – centrum współpracy korporacji i startupów

Z początkiem czerwca w stolicy ruszyło The Heart Warsaw – pierwsza w Polsce, działająca na europejską skalę kompleksowa platforma łącząca innowacyjne firmy technologiczne z największymi polskimi, regionalnymi i globalnymi korporacjami.


Spacecraft – podróż do innowacji

Projekty przyszłości otwierające nowe horyzonty – to motyw przewodni konferencji „Spacecraft – podróż do innowacji”, która odbędzie się 2-3 czerwca w hotelu Holiday Inn w Józefowie.


Wyniki konkursu My Company Polska Choice

21 maja, w trakcie Warszawskich Targów Książki, ogłosiliśmy wyniki pierwszej edycji konkursu My Company Polska Choice. Oto zwycięzcy w trzech kategoriach. Autorom i wydawcom gratulujemy!


Zakończył się V Kongres CFO Spółek Giełdowych SEG

17 i 18 maja w Jachrance dyrektorzy finansowi spółek giełdowych rozmawiali m.in. o roli CFO w tworzeniu wartości spółki, czynnikach konkurencyjności firm czy strategiach zarządzania ryzykiem walutowym. Ważną częścią była debata o nowej rzeczywistość regulacyjnej spółek giełdowych.


Rozliczenia w firmie – bezpłatna konferencja

„My Company Polska” oraz Krajowa Izba Doradców Podatkowych, honorowy patron wydarzenia, zapraszają do udziału w konferencji „Rozliczenia w firmie. Zarządzanie dokumentacją i zmiany w podatkach 2016”.


Ogłoszenie wyników konkursu My Company Polska Choice

21 maja 2016 r., podczas Warszawskich Targów Książki, zostaną ogłoszone wyniki konkursu dla wydawców i autorów książek o tematyce biznesowej.


Cztery (co najmniej) powody, dla których warto być na katowickim EKG

Europejskim Kongresem Gospodarczym rządzi merytoryka. To dla zestawu tematów – aktualnych, niełatwych, często misyjnych – w Katowicach warto się pojawić.


HR inspirował się na Kadrach

9-11 maja odbył się XXIII Kongres Kadry, największe spotkanie branży HR w Polsce.


17-18 maja odbędzie się V Kongres CFO Spółek Giełdowych SEG

O czynnikach konkurencyjności finansowej spółki, roli CFO w kreowaniu wartości spółki oraz bezpiecznych strategiach zarządzania ryzykiem walutowym będą dyskutować 17 i 18 maja w Jachrance dyrektorzy finansowi spółek giełdowych podczas V Kongresu CFO Spółek Giełdowych SEG.


Nr 3 (42) MARZEC 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę