Wydarzenia


Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-Rodziny

11–14 października w Katowicach odbędzie się ważne wydarzenie dla środowiska przedsiębiorców rodzinnych w Polsce – 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-Rodziny 2018.


Rola rzecznika patentowego w gospodarce opartej na wiedzy

12 października w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie odbędzie się konferencja „Rola rzecznika patentowego w gospodarce opartej na wiedzy”, którą organizuje Polska Izba Rzeczników Patentowych (PIRP).


Studenci z Polski zaprezentują swój startup na konkursie w Dolinie Krzemowej

9–11 października w San Jose w Kalifornii odbędzie się finał prestiżowego konkursu startupów studenckich Enactus World Cup 2018. Podczas wydarzenia studenci z 36 krajów, w tym reprezentanci Polski, przedstawią swoje projekty przed międzynarodowym jury złożonym z prezesów i menedżerów światowych koncernów, takich jak KPMG, Unilever, Ford czy Walmart.


Cannes Lions Imagination Day 2018

O tym, co inspiruje najbardziej kreatywne osoby ze świata biznesu, sztuki i marketingu, będziemy mogli przekonać się 19 listopada w Warszawie, podczas 8. edycji konferencji Imagination Day. A najbardziej emocjonujące reklamy, nagrodzone podczas Cannes Lions International Festival of Creativity, zostaną zaprezentowane 22 listopada, podczas pokazu Cannes Lions w ośmiu kinach sieci Multikino.


IV Kongres Bankowości Korporacyjnej i Finansowania Przedsiębiorstw

16–17 października w Centrum Giełdowym w Warszawie odbędzie się czwarta edycja Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Finansowania Przedsiębiorstw, będącego inicjatywą Europejskiego Kongresu Finansowego.


Wolves Summit w Warszawie

Ósma edycja międzynarodowej konferencji Wolves Summit poświęconej innowacjom w technologii odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki 23 i 24 października 2018 r.


In Digital Marketing

3 i 4 października w warszawskiej hali Expo odbędzie się In Digital Marketing, czyli kolejna już edycja konferencji i targów, które są poświęcone marketingowi cyfrowemu, a w tym roku m.in. nowym technologiom wspierającym marketing i komunikację.


Europejskie Forum Nowych Idei

26–28 września odbędzie się w Sopocie 8. edycja Europejskiego Forum Nowych Idei, organizowanego przez Konfederację Lewiatan.


Spotkanie biznesu w Łowiczu

Na początku września odbyło się Międzynarodowe Łowickie Forum Gospodarcze oraz Startup Sprint Łowicz. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu „Łowicz – centrum przetwórstwa rolno-spożywczego” współfinansowanego przez RPO WŁ na lata 2014–2020.


VIII Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur już za nami

Dobiegła końca VIII edycja Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur, organizowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W Ośrodku Wypoczynkowym nad jeziorem Wielkie Partęczyny w gminie Kurzętnik zjawili się przedstawiciele samorządów z całego województwa, instytucji otoczenia biznesu oraz firm.


MyCompany Polska 01/2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę