Materiał Partnera


Nowość: MEN shake proteinowy

Bakoma wprowadza na rynek nowy produkt adresowany do mężczyzn. MEN shake proteinowy to produkt wysokobiałkowy, produkowany bez dodatku cukru.


Ruszyła kolejna edycja Szlachetnej Paczki w Piasecznie

W tym roku zespół wolontariuszy tworzą aż 22 osoby, na czele z Zuzanną Dyttus – tegoroczną Liderką Regionu Piaseczno. Rolą wolontariuszy jest pośredniczenie między rodzinami, mającymi szansę na otrzymanie Szlachetnych Paczek, a darczyńcami, którzy już w tę sobotę będą wybierać rodziny z ogólnopolskiej bazy. Wcześniej jednak trzeba wyłonić potencjalne rodziny, poznać się z ich członkami, rozeznać w sytuacji każdej z nich.


Zielone nowości od marki Absolut

Marka Absolut wprowadziła na rynek dwie, zielone nowości: Absolut Extrakt oraz Absolut Lime. Są to wyjątkowe kompozycje o nietuzinkowym smaku wyprodukowane na bazie wódki Absolut.


Młodzi dla młodych o pieniądzach

O tym, jak pożyczać i edukować rozmawiamy z Małgorzatą Domaszewicz, kierownik ds. CSR Provident Polska, pomysłodawcą skierowanego do młodych bloga Coztymhajsem.pl.


Handel zagraniczny – jak radzić sobie z ryzykiem walutowym

Polski eksport rośnie z roku na rok. Jego wartość w 2014 roku była o 7 proc. wyższa niż w roku 2013, a według wstępnych danych GUS w ubiegłym roku wzrosła o kolejne 7,8 proc.


Gdyński Biznesplan 2016

Trwa czternasta edycja konkursu Gdyński Biznesplan!


Jak skutecznie wypromować firmę?

O tym, jak istotne znaczenie ma promocja przedsiębiorstwa, świadczą rosnące z roku na rok nakłady ponoszone na reklamę. Obecność marki w świadomości odbiorców jest jednym z warunków sukcesu. Jednak jego podstawę stanowi odpowiednia strategia poprzedzona analizą rynku. W tym zakresie pomocą może służyć partner biznesowy, który z racji doświadczenia i posiadania odpowiednich narzędzi będzie w stanie skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.


Nr 5 (44) MAJ 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Czy przenieść firmę za granicę

Dobre auto na niskie raty