Materiał Partnera


Urządzenia końcowe nadal pomijane w strategii bezpieczeństwa IT

Na przestrzeni wieków, na straży cennych zasobów stały fortyfikacje. Dziś mury obronne tworzone są w świecie wirtualnym, gdzie ich zadaniem jest ochrona informacji. Mimo upływu lat i postępu technologicznego, nie zmieniła się jednak strategia najeźdźców – nawet w najbardziej solidnym zabezpieczeniu starają się znaleźć słaby punkt.


Smartfon jak sejf, czyli o bezpieczeństwie w komórce

Mobilna komunikacja dotyczy niemal wszystkich sfer naszego życia: od sprawdzenia wiadomości i komunikacji z przyjaciółmi aż po zakupy i poszukiwanie pracy. Zdalnie możemy też sterować funkcjami naszego domu, czy płacić rachunki. No właśnie, a jak zadbać o to, by sam smartfon był jak najlepiej zabezpieczony?


Smak Etiopii w Costa Coffee

Sieć kawiarni Costa Coffee przygotowuje się na nadejście jesieni. W nowym sezonie na gości czekają prawdziwie egzotyczne smaki prosto z Etiopii! W ofercie m.in. aromatyczne nuty ziołowe, kwiatowe, a także owocowe.


BeYOURSeLF, czyli biuro do zadań specjalnych

Wyobraź sobie, że twoja firma otwiera się na nowe możliwości biznesowe i podejmuje się realizacji ciekawego projektu. Potrzebujesz nagle przestrzeni do pracy dla 20, 30 albo nawet 40 dodatkowych pracowników. Może się też zdarzyć, że wasze aktualne biuro wymaga remontu, albo opóźnia się fit out nowego biura i przez kilka miesięcy nie macie, gdzie pracować. Zapomnij o poszukiwaniach na ostatnią chwilę i aranżowaniu na tymczasowe biuro wynajętego domu czy mieszkania. Nastała era biur hybrydowych, gdzie oprócz elastycznych warunków najmu, otrzymasz ciekawy design, komfort i możliwość rozwoju w cenie.


ORLEN, startupy 
i nauka

Niskoemisyjna energetyka, biopaliwa, szybkie ładowarki do samochodów elektrycznych oraz własne Centrum Badawczo Rozwojowe. PKN ORLEN wychodzi z ram koncernu paliwowego i szuka nowych pomysłów. Za kilka lat jego biznes może się zmienić.


National Sales Congress już we wrześniu

Trzecia odsłona National Sales Congress – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży, wydarzenia dedykowanego specjalistom i managerom sprzedaży odbędzie się 26 września na PGE Narodowym. NSC to przede wszystkim wysoce merytoryczne wystąpienia uznanych praktyków oraz duży zastrzyk motywacji od wybitnych mówców i mistrzów sportu. Całości wydarzenia przyświeca idea dążenia do mistrzostwa, które w każdej dziedzinie wymaga wypracowania zestawu podobnych cech i zachowań.


Email i SMS - spraw, by Twoja oferta dotarła do każdego 

W erze rozwoju technologii, gdy większość konsumentów posiada smartfona połączonego non-stop z Internetem, paradoksalnie sukces mogą zapewnić Ci dwa kanały komunikacji, wymyślone dekady temu. Sprawdź, jak możesz je wykorzystać w swojej firmie. 


Nowość: MEN shake proteinowy

Bakoma wprowadza na rynek nowy produkt adresowany do mężczyzn. MEN shake proteinowy to produkt wysokobiałkowy, produkowany bez dodatku cukru.


Ruszyła kolejna edycja Szlachetnej Paczki w Piasecznie

W tym roku zespół wolontariuszy tworzą aż 22 osoby, na czele z Zuzanną Dyttus – tegoroczną Liderką Regionu Piaseczno. Rolą wolontariuszy jest pośredniczenie między rodzinami, mającymi szansę na otrzymanie Szlachetnych Paczek, a darczyńcami, którzy już w tę sobotę będą wybierać rodziny z ogólnopolskiej bazy. Wcześniej jednak trzeba wyłonić potencjalne rodziny, poznać się z ich członkami, rozeznać w sytuacji każdej z nich.


Zielone nowości od marki Absolut

Marka Absolut wprowadziła na rynek dwie, zielone nowości: Absolut Extrakt oraz Absolut Lime. Są to wyjątkowe kompozycje o nietuzinkowym smaku wyprodukowane na bazie wódki Absolut.


PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

25 najlepszych polskich startupów

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?