Materiał Partnera


IAB HowTo: digital PR - nowy wymiar reputacji

W czasach dynamicznych cyfrowych zmian i rozwoju nowych technologii istnieje ogromny potencjał dla łączenia aktywności PR z marketingiem online.


Biznes to zabawa dla dorosłych, ale zabawa to domena dzieci

Następna stacja: Wawel! Marzeniem Julii – ale tak naprawdę, naprawdę największym – jest… metro w Krakowie. I choć nam, dorosłym, zdaje się to odległa perspektywa, dwunastolatce to nie przeszkadza. Nie wie jeszcze, jak to marzenie spełni, ale tym się nie przejmuje. Ważne, że ma cel. Odwaga w planowaniu to tylko jeden z przymiotów, który możemy przejąć od dzieci.


21 ekspertów o marketingowych trendach i wyzwaniach na 2020 rok

Czego mogą spodziewać się marketerzy w 2020 roku? Które trendy staną się dominujące? Czy pojawią się nowe wyzwania? Takie pytania firma FreshMail postawiła strategom, konsultantom oraz dyrektorom marketingu. Porady i sugestie można znaleźć w 54-stronicowym poradniku.


Urządzenia końcowe nadal pomijane w strategii bezpieczeństwa IT

Na przestrzeni wieków, na straży cennych zasobów stały fortyfikacje. Dziś mury obronne tworzone są w świecie wirtualnym, gdzie ich zadaniem jest ochrona informacji. Mimo upływu lat i postępu technologicznego, nie zmieniła się jednak strategia najeźdźców – nawet w najbardziej solidnym zabezpieczeniu starają się znaleźć słaby punkt.


Smartfon jak sejf, czyli o bezpieczeństwie w komórce

Mobilna komunikacja dotyczy niemal wszystkich sfer naszego życia: od sprawdzenia wiadomości i komunikacji z przyjaciółmi aż po zakupy i poszukiwanie pracy. Zdalnie możemy też sterować funkcjami naszego domu, czy płacić rachunki. No właśnie, a jak zadbać o to, by sam smartfon był jak najlepiej zabezpieczony?


Smak Etiopii w Costa Coffee

Sieć kawiarni Costa Coffee przygotowuje się na nadejście jesieni. W nowym sezonie na gości czekają prawdziwie egzotyczne smaki prosto z Etiopii! W ofercie m.in. aromatyczne nuty ziołowe, kwiatowe, a także owocowe.


BeYOURSeLF, czyli biuro do zadań specjalnych

Wyobraź sobie, że twoja firma otwiera się na nowe możliwości biznesowe i podejmuje się realizacji ciekawego projektu. Potrzebujesz nagle przestrzeni do pracy dla 20, 30 albo nawet 40 dodatkowych pracowników. Może się też zdarzyć, że wasze aktualne biuro wymaga remontu, albo opóźnia się fit out nowego biura i przez kilka miesięcy nie macie, gdzie pracować. Zapomnij o poszukiwaniach na ostatnią chwilę i aranżowaniu na tymczasowe biuro wynajętego domu czy mieszkania. Nastała era biur hybrydowych, gdzie oprócz elastycznych warunków najmu, otrzymasz ciekawy design, komfort i możliwość rozwoju w cenie.


ORLEN, startupy 
i nauka

Niskoemisyjna energetyka, biopaliwa, szybkie ładowarki do samochodów elektrycznych oraz własne Centrum Badawczo Rozwojowe. PKN ORLEN wychodzi z ram koncernu paliwowego i szuka nowych pomysłów. Za kilka lat jego biznes może się zmienić.


National Sales Congress już we wrześniu

Trzecia odsłona National Sales Congress – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży, wydarzenia dedykowanego specjalistom i managerom sprzedaży odbędzie się 26 września na PGE Narodowym. NSC to przede wszystkim wysoce merytoryczne wystąpienia uznanych praktyków oraz duży zastrzyk motywacji od wybitnych mówców i mistrzów sportu. Całości wydarzenia przyświeca idea dążenia do mistrzostwa, które w każdej dziedzinie wymaga wypracowania zestawu podobnych cech i zachowań.


Email i SMS - spraw, by Twoja oferta dotarła do każdego 

W erze rozwoju technologii, gdy większość konsumentów posiada smartfona połączonego non-stop z Internetem, paradoksalnie sukces mogą zapewnić Ci dwa kanały komunikacji, wymyślone dekady temu. Sprawdź, jak możesz je wykorzystać w swojej firmie. 


PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?