Materiał Partnera


National Sales Congress już we wrześniu

Trzecia odsłona National Sales Congress – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży, wydarzenia dedykowanego specjalistom i managerom sprzedaży odbędzie się 26 września na PGE Narodowym. NSC to przede wszystkim wysoce merytoryczne wystąpienia uznanych praktyków oraz duży zastrzyk motywacji od wybitnych mówców i mistrzów sportu. Całości wydarzenia przyświeca idea dążenia do mistrzostwa, które w każdej dziedzinie wymaga wypracowania zestawu podobnych cech i zachowań.


Email i SMS - spraw, by Twoja oferta dotarła do każdego 

W erze rozwoju technologii, gdy większość konsumentów posiada smartfona połączonego non-stop z Internetem, paradoksalnie sukces mogą zapewnić Ci dwa kanały komunikacji, wymyślone dekady temu. Sprawdź, jak możesz je wykorzystać w swojej firmie. 


Nowość: MEN shake proteinowy

Bakoma wprowadza na rynek nowy produkt adresowany do mężczyzn. MEN shake proteinowy to produkt wysokobiałkowy, produkowany bez dodatku cukru.


Ruszyła kolejna edycja Szlachetnej Paczki w Piasecznie

W tym roku zespół wolontariuszy tworzą aż 22 osoby, na czele z Zuzanną Dyttus – tegoroczną Liderką Regionu Piaseczno. Rolą wolontariuszy jest pośredniczenie między rodzinami, mającymi szansę na otrzymanie Szlachetnych Paczek, a darczyńcami, którzy już w tę sobotę będą wybierać rodziny z ogólnopolskiej bazy. Wcześniej jednak trzeba wyłonić potencjalne rodziny, poznać się z ich członkami, rozeznać w sytuacji każdej z nich.


Zielone nowości od marki Absolut

Marka Absolut wprowadziła na rynek dwie, zielone nowości: Absolut Extrakt oraz Absolut Lime. Są to wyjątkowe kompozycje o nietuzinkowym smaku wyprodukowane na bazie wódki Absolut.


Młodzi dla młodych o pieniądzach

O tym, jak pożyczać i edukować rozmawiamy z Małgorzatą Domaszewicz, kierownik ds. CSR Provident Polska, pomysłodawcą skierowanego do młodych bloga Coztymhajsem.pl.


Handel zagraniczny – jak radzić sobie z ryzykiem walutowym

Polski eksport rośnie z roku na rok. Jego wartość w 2014 roku była o 7 proc. wyższa niż w roku 2013, a według wstępnych danych GUS w ubiegłym roku wzrosła o kolejne 7,8 proc.


Gdyński Biznesplan 2016

Trwa czternasta edycja konkursu Gdyński Biznesplan!


Jak skutecznie wypromować firmę?

O tym, jak istotne znaczenie ma promocja przedsiębiorstwa, świadczą rosnące z roku na rok nakłady ponoszone na reklamę. Obecność marki w świadomości odbiorców jest jednym z warunków sukcesu. Jednak jego podstawę stanowi odpowiednia strategia poprzedzona analizą rynku. W tym zakresie pomocą może służyć partner biznesowy, który z racji doświadczenia i posiadania odpowiednich narzędzi będzie w stanie skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.


Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Czy przenieść firmę za granicę

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty