Nowe Technologie


Do torby podróżnej

Nawet podczas najbardziej intensywnej podróży służbowej pozostaje zwykle trochę czasu na luźniejsze zajęcia. Warto zatem wziąć ze sobą urządzenia, które zapewnią nam niezakłóconą pracę, a jednocześnie przydadzą się w wolnych chwilach.


Puzzle e-sklepowe

Prędzej czy późnej niemal każdy poważny sprzedawca otworzy sklep w wirtualnej przestrzeni. Gdy już ustali, czym będzie handlować, na jakich rynkach i jaką planuje mieć klientelę, pojawi się pytanie o narzędzia. Co wybrać, żeby pasowały do jego planów i budżetu?


Inteligentna telewizja przemysłowa CCTV – dowiedz się, w jaki sposób zapewnia bezpieczeństwo i jak można ją wykorzystać w przedsiębiorstwie

Monitoring jest metodą zabezpieczenia stosowaną już od wielu lat. Gdy jednak porównamy stare, analogowe systemy, a nawet możliwości, które oferuje bardziej współczesna telewizja przemysłowa CCTV z najnowszymi propozycjami, zauważymy, że teraz czeka nas kolejna rewolucja.


Oszczędność może kosztować

Nawet jeśli w firmie korzystamy tylko z jednego komputera podłączonego do internetu, z podstawowym pakietem biurowym, warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu: i sprzętu, i przechowywanych na nim danych. Nie jest to duży koszt, a można go potraktować jako formę ubezpieczenia.


Jak ograniczyć firmowe wydatki

Każdą działalność biznesową można porównać ze statkiem żeglującym po wzburzonym morzu pełnym niebezpieczeństw i okazji. Niektóre statki są mniejsze, inne większe, ale wszystkie mają pewne cechy wspólne: mają załogę (pracowników), sprzęt (maszyny, komputery, pojazdy), paliwo (inwestycje) i określony kierunek, w którym zmierzają (strategię).


Lenovo ThinkPad T460s

Wydajny Ultrabook dla profesjonalistów szukających dobrego narzędzia do pracy w drodze.


Laptop do zadań specjalnych

Przeciętny przenośny komputer, używany w biurze czy w domu, zwykle nie grzeszy trwałością. Jeśli zatem potrzebujemy sprzętu szczególnie wytrzymałego, odpornego na pracę w trudnych warunkach, musimy sięgnąć po jego wzmocnioną wersję.


Jak nie udławić się ciasteczkami

Polityka prywatności, regulamin cookies, zbieranie i ochrona danych osobowych czy zgody marketingowe... to labirynt pojęć, przez który musi przejść przedsiębiorca chcący prowadzić bądź promować swą działalność w internecie.


Nowe oblicze technologii dla biznesu

Czy można udoskonalić urządzenie doskonałe?


Jeśli help, to z desku

Dzięki helpdeskowi firmy mogą dziś zaoferować wysoki standard obsługi klienta i jeszcze zrobić to tanio. Nawet bardzo małe przedsiębiorstwa i te bez szczególnej wiedzy technicznej. Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego systemu?


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Cztery sposoby na podatki

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!

Moda na single