Nowe Technologie


Możliwości telefonii internetowej w nowoczesnym biznesie

Osiągnięcia technologiczne XXI w. sprawiły, że zarówno świat, w którym żyjemy, jak i urządzenia codziennego użytku w niewielkim stopniu przypominają już te, z których korzystaliśmy jeszcze kilka lat temu. Tak też jest również w przypadku tradycyjnych telefonów, stacjonarnych i komórkowych, które mają szansę zostać skutecznie wyparte przez jeszcze nowocześniejsze rozwiązanie. Mowa tu oczywiście o telefonii internetowej, która cieszy się coraz większą popularnością głównie wśród przedsiębiorców. Jak działa telefonia internetowa i czy opłaca się wykorzystać ją w biznesie? Odpowiedzi na te pytania poznasz, czytając ten artykuł.


Smart factoR – zamień faktury na gotówkę dzięki aplikacji na smartfonie

Mając świadomość, że proces zmian technologicznych następuje w szybkim tempie, a klienci oczekują daleko idących ułatwień w procesie obsługi ze strony banku, postanowiliśmy – jako pierwszy bank na polskim rynku – zaproponować klientom w pełni transakcyjną aplikację faktoringową na smartfony.


Biznes na autopilocie

Dzięki wdrożeniu narzędzi do automatyzacji różnych zadań firma może koncentrować czas, wysiłek i kreatywność ludzi na tym, co dziś najważniejsze: na tworzeniu wartości dodanej dla klienta.


W dłoni cała biblioteka

Czytniki e-booków to nie tylko modny trend, lecz także przejaw pragmatyzmu. Bo po co na czas wyjazdu służbowego, obok laptopa, brać ze sobą ciężką, papierową książkę, skoro tysiące woluminów można zgromadzić w niewielkim urządzeniu?


Sprzęt kupowany z głową

Małe i średnie firmy, podobnie jak największe koncerny, potrzebują do skutecznego działania dobrze przemyślanej infrastruktury informatycznej. Szczególnie w momencie rozwoju przedsiębiorstwa lub wdrożenia usystematyzowanego sposobu użytkowania sprzętu teleinformatycznego. Sposobem na przeprowadzenie takiej inwestycji może być leasing. Pomoże on też zarządzać użytkowaniem sprzętu i będzie stanowił optymalizację strony kosztowej.


Informatyka śledcza: tropem nieuczciwych pracowników i konkurencji

W obecnym, zdominowanym przez szybkie tempo świecie, organizacje, aby pozostać konkurencyjne zmuszone są w coraz większym stopniu polegać na technologii. Z jednej strony gwarantuje to pracownikom firmy wiele możliwości w postaci szybkiego gromadzenia danych czy też dostępu do poufnych informacji na temat klientów. Z drugiej strony staje się łatwym narzędziem dla działań nieuczciwych pracowników oraz konkurencji, przez co firma zostaje narażona na poważne straty finansowe i wizerunkowe. Czy zatem organizacje są przygotowane na skuteczną walkę z takimi incydentami? Czy istnieją sposoby walki z cyberprzestępczością?


Do torby podróżnej

Nawet podczas najbardziej intensywnej podróży służbowej pozostaje zwykle trochę czasu na luźniejsze zajęcia. Warto zatem wziąć ze sobą urządzenia, które zapewnią nam niezakłóconą pracę, a jednocześnie przydadzą się w wolnych chwilach.


Puzzle e-sklepowe

Prędzej czy późnej niemal każdy poważny sprzedawca otworzy sklep w wirtualnej przestrzeni. Gdy już ustali, czym będzie handlować, na jakich rynkach i jaką planuje mieć klientelę, pojawi się pytanie o narzędzia. Co wybrać, żeby pasowały do jego planów i budżetu?


Inteligentna telewizja przemysłowa CCTV – dowiedz się, w jaki sposób zapewnia bezpieczeństwo i jak można ją wykorzystać w przedsiębiorstwie

Monitoring jest metodą zabezpieczenia stosowaną już od wielu lat. Gdy jednak porównamy stare, analogowe systemy, a nawet możliwości, które oferuje bardziej współczesna telewizja przemysłowa CCTV z najnowszymi propozycjami, zauważymy, że teraz czeka nas kolejna rewolucja.


Oszczędność może kosztować

Nawet jeśli w firmie korzystamy tylko z jednego komputera podłączonego do internetu, z podstawowym pakietem biurowym, warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu: i sprzętu, i przechowywanych na nim danych. Nie jest to duży koszt, a można go potraktować jako formę ubezpieczenia.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!

Moda na single