Wydarzenia


Kobieta w roli głównej, czyli biznesowe wydarzenia dla przedsiębiorczych kobiet

Kobieta w roli głównej, czyli biznesowe wydarzenia dla przedsiębiorczych kobiet


Targi Franczyza Expo

Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz zostać swoim szefem? Widzisz się w roli prężnie działającego przedsiębiorcy? Jest wydarzenie, na którym nie może cię zabraknąć. Poznaj Targi Franczyza Expo i znajdź swój idealny pomysł na biznes.


Gala 25-lecia CCIFP

15 lutego w warszawskim hotelu Sofitel Victoria odbędzie się uroczysta gala rozpoczynająca obchody 25-lecia Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.


Wiosenne Ekocuda już wkrótce w trzech miastach!

Ekocuda łączą miłośników kosmetyków naturalnych i integrują społeczność branży eco.


Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Nowe regulacje i istotne zmiany w zakresie podatków, rachunkowości i prawa, które będą miały istotny wpływ na przedsiębiorców w 2019 r. – to główne tematy IX Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG, który 15 stycznia odbył się w Warszawie.


Dzień Ochrony Danych Osobowych

System ochrony danych osobowych po wprowadzeniu reformy – to temat przewodni zbliżającego się Dnia Ochrony Danych Osobowych, który odbędzie się 28 stycznia.


I Love Marketing

13–15 marca w Warszawie czeka nas nowa edycja I Love Marketing, wydarzenia, którego organizatorem jest Sprawny Marketing.


Jak wykorzystać media społecznościowe w biznesie

Zapraszamy na kolejną edycję Kongresu For Social Media – 22 stycznia w Warszawie. To spotkanie osób, które codziennie szukają odpowiedzi na pytanie, jak zmaksymalizować efektywność swoich działań w mediach społecznościowych.


RemaDays Warsaw 2019 – targi godne jubileuszu

Miniona edycja targów RemaDays zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz piętnasty. W jubileuszowym jej wydaniu organizator przygotował szereg udogodnień i nowych rozwiązań. Jednym z nich będzie debiut nowego sektora, dedykowanego specjalnie branży odzieżowej i tekstylnej. Do Ptak Warsaw Expo zapraszamy od 13 do 15 lutego 2019 r.


Gala X edycji konkursu Polish National Sales Awards

3 grudnia warszawski hotel Intercontinental gościł galę finałową X edycji konkursu Polish National Sales Awards – przedsięwzięcia, którego celem jest kształtowanie i promowanie dobrych praktyk w sprzedaży oraz obsłudze klienta, z naciskiem na profesjonalizm i etyczne podejście.


Nr 2 (41) LUTY 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę