Wydarzenia


Liderzy biznesu wybiorą najlepszy studencki startup w Polsce

28 maja w warszawskiej Kinotece, w Pałacu Kultury i Nauki, odbędzie się ogólnopolski przegląd najlepszych studenckich innowacji, które zasilą wkrótce polski rynek startupowy. Enactus Poland to jedyne w Polsce wydarzenie, podczas którego szefowie największych firm spotykają się z przedsiębiorczymi studentami, aby wspierać ich w tworzeniu innowacyjnych biznesów na rzecz rozwoju lokalnych społeczności.


Poznaliśmy zwycięzców konkursu Start-up Challenge

Laureatów uhonorowano podczas gali wieńczącej pierwszy dzień European Start-up Days, wydarzenia, które od trzech lat towarzyszy Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu w Katowicach, łącząc ze sobą młode i dojrzałe biznesy.


Konferencja Credit Risk

22 maja w Krakowie odbędzie się druga edycja konferencji Credit Risk poświęconej ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych oraz wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw.


Polski sektor kosmiczny coraz mocniejszy w Europie

24 maja odbędzie się Forum Sektora Kosmicznego 2018, czyli najważniejsze wydarzenie gospodarcze dla firm, instytucji i przedstawicieli świata nauki, zaangażowanych w rozwój tej dynamicznej gałęzi polskiego biznesu.


Nowa kategoria konkursu Effie Awards

W tegorocznej edycji konkursu Effie Awards zadebiutuje nowa kategoria: Marketing & Business Solutions. Jej celem jest nagradzanie nowatorskich projektów marketingowych i biznesowych inicjowanych przez liderów marketingu.


Festiwal Call Center

15 i 16 maja odbędzie się jedno z największych spotkań liderów branży call i contact center w Polsce. Po raz pierwszy w formule festiwalu.


Dyrektorzy finansowi spotkają się w Krakowie i w Poznaniu

Przed nami dwa kolejne Kongresy Dyrektorów Finansowych: 9 maja w Krakowie i 6 czerwca w Poznaniu.


Znamy nagrodzonych w konkursie Innovation 2018

23 kwietnia, podczas tegorocznej Gali Innovation 2018, wręczono nagrody w konkursie Innovation 2018. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.


Kongres HR Spółek Giełdowych SEG odbył się po raz siódmy

18 i 19 kwietnia w Hotelu Warszawianka spotkali się przedstawiciele działów HR spółek notowanych na warszawskim parkiecie. Dyskutowano m.in. o nowych wyzwaniach dla działów HR, działaniach HR wobec zmian regulacyjnych oraz o tym, jak RODO zmieni zarządzanie danymi osobowymi.


Ruszyły zgłoszenia do 19. edycji SAR Effie Awards

Wystartowały zgłoszenia do marketingowego konkursu SAR Effie Awards, w którym uhonorowane zostaną najskuteczniejsze kampanie. W finale znajdą się ci, którzy umieją świadomie i skutecznie posługiwać się komunikacją marketingową do osiągania celów biznesowych.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!