„My Company Polska” objęło patronat nad Kieleckimi Dniami Biznesu

„My Company Polska” objęło patronat nad Kieleckimi Dniami Biznesu
Kieleckie Dni Biznesu to wydarzenie organizowane przez studentów kieleckich uczelni oraz Dział Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Odbędą się 15–16 marca 2016 roku w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu UJK.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Kieleckie Dni Biznesu to wydarzenie organizowane przez studentów kieleckich uczelni oraz Dział Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydarzenie będzie miało miejsce 15–16 marca 2016 roku w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu UJK. Grupą docelową wydarzenia są głównie studenci, przedsiębiorcy oraz kadra akademicka. Wydarzenie ma charakter otwarty, lecz dla potrzeb statystycznych prowadzona jest rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie Kieleckich Dni Biznesu: www.kieleckiednibiznesu.pl. Organizatorzy zdecydowali się stworzyć tego typu przedsięwzięcie w Kielcach, gdyż przekonani są, że największą wartością dla studenta jest łączenie cennej wiedzy teoretycznej, która jest im przekazywana na studiach, z unikalną praktyką biznesową, której niestety często brakuje. Dzięki Kieleckim Dniom Biznesu, a tym samym cykliczności projektu, organizatorzy chcą stworzyć przestrzeń umożliwiającą spotkanie się dwóch na ogół różnych sfer życia społeczno-gospodarczego, czyli biznesu i nauki. Kolejnym z celów wydarzenia jest pobudzenie ducha przedsiębiorczości wśród ludzi młodych i nakłonienie ich, aby nie tylko interesowali się pracą dla pracodawców, lecz sami założyli działalność gospodarczą. 

Kieleckie Dni Biznesu są wydarzeniem otwartym i darmowym. Każdy zainteresowany tematyką będzie miał możliwość wzięcia udziału w projekcie. Mottem Kieleckich Dni Biznesu jest: „Tu gdzie Biznes spotyka się z Nauką”. Motto nawiązuje do głównego celu wydarzenia, a tym samym integracji środowiska naukowego z biznesem. Wydarzenie KDB to dwa dni niesamowitych biznesowych wrażeń. Podczas pierwszego dnia wydarzenia odbędzie się debata nawiązująca do motta Kieleckich Dni Biznesu, gdzie głównymi prelegentami będą lokalni przedsiębiorcy, ale nie tylko. Zaś później, odbędzie się szereg warsztatów, szkoleń i prelekcji, a ich tematyka będzie nawiązywała do kwestii związanych z prowadzeniem biznesu oraz współczesnej innowacji w biznesie. Na drugi dzień zaplanowano III edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Zarządzanie projektami – podejście interdyscyplinarne”, a także Konkurs z Wiedzy o Biznesie. Łącznie w organizację Kieleckich Dni Biznesu zaangażowało się ponad 50 przedsiębiorstw i organizacji biznesowych. Zapraszamy do uczestnictwa!

Więcej informacji: www.kieleckiednibiznesu.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY