Wydarzenia

Zapisz się do Akademii Start & Up

Prowadzenie własnej firmy to wyzwanie. Dzięki udziałowi w Akademii Start & Up możesz wzmocnić wiedzę z zakresu poszukiwania źródeł finansowania, efektywnego wykorzystania zasobów finansowych oraz skutecznego inwestowania, a także nabyć umiejętności w kierowaniu wszystkimi obszarami swojej firmy.

Projekt skierowany jest do osób, które mają pomysł na biznes i chcą go zrealizować, otwierając swoją firmę, oraz do przedsiębiorców, którzy rozpoczynają lub prowadzą swoją działalność nie dłużej niż 5 lat, a więc do tych wszystkich, którzy zmagają się z największymi wyzwaniami związanymi z zarządzaniem, finansowaniem oraz umacnianiem pozycji firmy na rynku.

Wykłady oraz warsztaty w ramach Akademii Start & Up prowadzone będą przez ekspertów mających doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz specjalistów z instytucji wspierających działalność przedsiębiorstw. Wiedza merytoryczna oraz długoletnie doświadczenie przedstawicieli organizatorów oraz partnerów Akademii Start & Up powoduje, że zasilą oni szeregi wykładowców Akademii.

W rocznym programie Akademii Start & Up przewidziane są wykłady oraz warsztaty m.in. z zakresu poszukiwania źródeł finansowania, efektywnego wykorzystania zasobów finansowych oraz skutecznego inwestowania, a także nabycia lub wzmocnienia umiejętności w kierowaniu wszystkimi obszarami zarządzania mikro, małym i średnim przedsiębiorstwem.

Akademia startuje w październiku tego roku na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Aby dołączyć do jej uczestników, wypełnij formularz w terminie do 26 września 2016 r. (do godz. 24). Więcej informacji na stronie www.ieei.eu/akademia-start-n-up.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?