Wydarzenia

Gala Klubu Kobiet Przedsiębiorczych

21 czerwca Klub Kobiet Przedsiębiorczych, wspierający i stymulujący rozwój przedsiębiorczyń z Poznania i całej Wielkopolski, będzie obchodził 8-lecie działalności. Z tej okazji zaplanowano uroczystą galę.

Klub Kobiet Przedsiębiorczych to jedna z większych inicjatyw prospołecznych w regionie Wielkopolski mająca na celu promowanie przedsiębiorczości i budowanie sieci kontaktów wśród lokalnych przedsiębiorstw, a szczególnie mikro i małych firm prowadzonych przez kobiety. Główną ideą działalności klubu jest stworzenie platformy do wymiany biznesowej i ideowej. Działania te służą zarówno wspieraniu postaw przedsiębiorczości wśród kobiet, jak również promocji pozytywnych wzorców na zewnątrz.

Podczas uroczystej gali przedsiębiorczynie podsumują dotychczasową działalność klubu, a także przedstawią plany na dalszy rozwój. Gościem specjalnym będzie Personal Branding Strategist Anna Szubert, która wystąpi z prelekcją na temat marki osobistej kobiet przedsiębiorczych, oraz Czesław Mozil, który uświetni galę koncertem Czesław Śpiewa Solo Act.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]