Wydarzenia

Jak optymalizować procesy biznesowe, by lepiej zarządzać firmą

16 czerwca w Krakowie spotkają się specjaliści z największych polskich firm, aby podzielić się praktyczną wiedzą i pomysłami na temat optymalizowania procesów biznesowych w przedsiębiorstwach. Wydarzenie odbywa się w ramach dwudniowej konferencji Webcon Day.

Spotkanie ma charakter forum wymiany doświadczeń i opinii na temat zarządzania procesami biznesowymi z wykorzystaniem platform klasy BPMS (Business Process Management System). Wszystko po to, aby użytkownicy mogli korzystać z tego typu rozwiązań jeszcze efektywniej.

– W ciągu trzech poprzednich edycji wydarzenia udało nam się stworzyć unikalną atmosferę wymiany wiedzy o tym, jak i w jakich obszarach zarządzać procesami biznesowymi firmy. Największą wartością spotkania są sesje prowadzone przez naszych klientów, w trakcie których opowiadają o tym, jak wprowadzają swoje firmy w erę cyfrowej transformacji – mówi Radosław Putek, prezes Webcon.

Podczas czwartej edycji sesje poprowadzą między innymi przedstawiciele Grupy Nowy Styl, Suedzucker Polska, Magellan i Intrum Justitia. W trakcie swoich wykładów opowiedzą o tym, jak dzięki wykorzystaniu oprogramowania BPMS sprawniej zarządzać firmą i wygrywać na rynku. Na konferencji obecni będą również przedstawiciele firm Eurozet, Tauron, Siemens czy Stomil.

– Warsztaty mają za zadanie uwolnienie kreatywności osób odpowiedzialnych za zarządzanie procesami biznesowymi i cyfrową transformację. Chcemy wykorzystać to wydarzenie do wzajemnej inspiracji naszych klientów, tak by wrócili z głowami pełnymi pomysłów na to, jak jeszcze lepiej wykorzystać potencjał naszej platformy. Spotkanie jest niesamowicie motywujące również dla nas dając nam każdego roku dodatkową energię do pracy i nowe pomysły na rozwój systemu – mówi Łukasz Wróbel, Chief Business Development Officer w firmie Webcon.

Webcon Day odbędzie się w dniach 16–17 czerwca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Więcej informacji znajduje się na stronie webconday2016.webcon.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

25 najlepszych polskich startupów

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?