Wydarzenia

Największe studenckie Targi Pracy już 15 i 16 marca

To już 23. edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie co roku cieszy się ogromną popularnością, rok temu w Dużej Auli PW pojawiło się ponad 10 tys. uczestników. Aż trudno uwierzyć, że jest ono od początku do końca organizowane przez studentów. 

Targi to nie wszystko, można wziąć udział w wielu wydarzeniach towarzyszących, konkursach, warsztatach i konferencjach. Wstąp do „chill roomu” dla studentów, zrób za darmo zdjęcie do CV, a następnie sprawdź swój życiorys u doradcy zawodowego – jesteś już w pełni gotowy, aby uzyskać informacje z pierwszej ręki od aż 98 firm na temat wymagań stawianych przez pracodawców podczas procesów rekrutacyjnych. 

15 marca o godz. 10:15 rozpocznie się prelekcja, dzięki której poszerzysz wiedzę o realiach współczesnego świata biznesu i zainspirujesz się do pracy nad rozwojem osobistym. Będziesz mógł wysłuchać inspirujących rad ekspertów podczas dwóch bloków tematycznych: „Przedsiębiorczość” – młodzi ludzie będą opowiadać o własnych przedsięwzięciach, startupach, pracy w dużej korporacji i małej firmie oraz obecnym rynku pracy. Natomiast drugi blok „Zainspiruj się” będzie nastawiony na zmotywowanie do pracy nad sobą, rozwijania swoich pasji i podejmowania ryzyka. 

Więcej informacji na stronie www.targipracy.org.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]