Wydarzenia

Znamy laureatki VII edycji konkursu Bizneswoman Roku

materiały prasowe

Saule Technologies, Phenicoptere, MediaCom i Girls Code Fun – założycielki oraz prezeski tych firm i organizacji zdobyły tytuły Bizneswoman Roku 2015 w poszczególnych kategoriach konkursu organizowanego przez Sukces Pisany Szminką. 

Podczas gali finałowej konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, która odbyła się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, poznaliśmy nazwiska laureatek w kategoriach: Debiut Roku (Olga Malinkiewicz – założycielka Saule Technologies), Moja Firma (Monika Żochowska i Ewa Dudzic – założycielki firmy Phenicoptere), Korporacja (Agnieszka Kosik – CEO spółki MediaCom Warszawa) oraz Działalność na Rzecz Kobiet (Karolina Cikowska i Van Anh Dam – pomysłodawczynie Girls Code Fun). Przyznane zostały także dwie nagrody specjalne: Bizneswoman Publiczności oraz Kobieta w Nowych Technologiach oraz dwa wyróżnienia. 

Bizneswoman Roku to konkurs dla przedsiębiorczych kobiet, w którym od sześciu lat honorowane i doceniane są kobiety realizujące ambitne projekty zawodowe. Wyróżnienie, poza prestiżem i satysfakcją, jest także okazją do nagłośnienia ich sukcesów. Kobiety coraz odważniej zdobywają różne obszary świata biznesu. Rozwijają firmy na skalę międzynarodową, sięgają po najwyższe stanowiska w korporacjach, angażują się w prospołeczne inicjatywy. W dalszym ciągu jednak, nie są widoczne w mediach. Inicjatywa Bizneswoman Roku powstała, by to zmienić. 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]