Nowe Technologie

HP wprowadzi na rynek nowy laptop

fot. materiały prasowe

HP Pavilion x360 14 to urządzenie stworzone dla osób poszukujących komputera, który wesprze ich podczas codziennej pracy i w wolnych chwilach, zapewniając nieprzerwaną łączność dzięki opcjonalnemu modułowi 4G LTE (po raz pierwszy w serii Pavilion). Laptop odznacza się przy tym wszechstronnością i wysoką jakością typową dla laptopów Pavilion x360. Urządzeniu nadano nowoczesny i wyrazisty wygląd obudowy (dostępny w specjalnej wersji „metal 3D”), wyposażono w funkcje premium i praktycznie bezramkowe wyświetlacze oraz wydajniejsze podzespoły, w tym w większe dyski SSD (do 1 TB).

 

Nowy HP Pavilion x360 14: 

• Zaprojektowany z myślą o mobilności: Kompaktowa, lekka konstrukcja o grubości zaledwie 18 mm czyni go jednym z najsmuklejszych laptopów konwertowalnych z serii HP Pavilion, a dzięki baterii wytrzymującej nawet do 13 godzin pracy (przy odtwarzaniu wideo w jakości FHD) użytkownik będzie przygotowany nawet na najbardziej na intensywny dzień. Ponadto, łączność 4G LTE umożliwia szybszy transfer plików i zapewnia bezpieczniejsze połączenia niż np. publiczna sieć Wi-Fi. Komputer oferuje również duży i precyzyjny touchpad oraz bogaty wybór portów, w tym HDMI 2.0 i USB Type-C®, ułatwiając przesyłanie danych oraz umożliwiając podłączenie dodatkowego wyświetlacza czy też ładowanie innych urządzeń. 

• Nowa jakość rozrywki: HP Pavilion x360 14 oferuje najnowsze procesory Intel® Core™ 10. generacji z opcjonalną kartą graficzną Iris™ Plus. Użytkownicy docenią też dotykowe wyświetlacze HD lub FHD z jeszcze lepszym współczynnikiem stosunku ekranu do obudowy, w obu przypadkach z 3-stronnymi ramkami o mikro krawędziach. Producent nie zapomniał jednocześnie o odpowiednich doświadczeniach audio, montując w laptopie podwójne głośniki, z funkcjami B&O Audio i HP Audio Boost. 

• Praca i odpoczynek: Nowy Pavilion zapewnia stabilne połączenie z siecią dzięki opcjonalnej technologii Wi-Fi 6 oraz bezpieczne i wygodne logowanie przy użyciu czytnika linii papilarnych, dostępnego w wybranych modelach. 

 

 

HP Pavilion x360 będzie dostępny w Polsce w kolorze naturalnego srebra, ciepłego złota i morskiego turkusu pod koniec czerwca br., w cenie od 2599 PLN.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]