Wydarzenia

Lutowy numer My Company Polska już w sprzedaży

Od 28 stycznia dostępny jest nowy, lutowy numer miesięcznika My Company Polska! Do nabycia na stronie www.mycompanypolska.pl i w punktach sprzedaży.

 

Tematem przewodnim nowego numeru jest fitness, a dokładnie jak zarabiać na tym pieniądze. O pomyśle na biznes i nietypowym sposobie jego realizacji rozmawialiśmy z Łukaszem Dojką, szefem Xtreme Fitness Gyms - jednej z najszybciej rosnących sieci siłowni w Polsce.

Pod lupę wzięliśmy również fit-influencerów. Sprawdziliśmy, na czym zarabiają pieniądze i ile wynoszą ich potencjalne zyski. Przygotowaliśmy także specjalny ranking gwiazd social media w dziedzinie fitness.

Nowy numer to także zupełnie nowy projekt. My Company - My Story to cykl spotkań, w których udział biorą dwa biznesowe pokolenia. W pierwszym odcinku z Adamem Góralem, prezesem jednej z największych firm technologicznych w Polsce, Asseco, rozmawia Martyna Sztaba, założyciela Syntoilu - startupu, którego celem jest recykling starych opon. W numerze publikujemy fragment rozmowy, a już 3 lutego odbędzie się premiera całego nagrania w formie wideo!

W numerze opisujemy także ciekawe pomysły na biznes: nietypowy sposób na edukację dzieci, platformę pożyczkową dla startupów, firmę która chroni największe instytucje finansowe i ich klientów przed oszustami (zanim jeszcze popełnią przestępstwo) czy polski pomysł na międzynarodowego tłumacza.

W dziale strategie opisujemy m.in. ekspansję polskich firm meblarskich czy rozwój rynku sprzętu ochronnego dla dzieci. Oprócz tego w numerze przedstawiamy teksty, które mogą pomóc w prowadzeniu działalności gospodarczej. Pod lupę wzięliśmy radzenie sobie z rodziną pracującą w firmie, nowe narżędzia do rekrutacji czy sposób na skuteczną prezentację oferty swojej firmy.

Kontynuujemy także nasze cykle: Akademia Przedsiębiorczości i Skuteczny biznes w handlu. W ramach raportów specjalnych piszemy o finansowaniu MSP oraz o wdrażaniu PPK. W numerze nie zabraknie również dodatku Drive z aktualnymi premierami samochodów i naszymi testami, a także zestawu inspiracji dla przedsiębiorców i nie tylko.

My Company Polska to miesięcznik adresowany do przedsiębiorców – właścicieli oraz kluczowych pracowników z kadry zarządzającej. Jest to magazyn stworzony przez przedsiębiorców, ekspertów dla przedsiębiorców, zawierający najważniejsze informacje o gospodarce, świecie biznesu, prawie i finansach, wzbogacony o aktualności i opinie, porady i inspiracje, a także raporty, rankingi i zestawienia. 

Pełne wydanie miesięcznika dostępne jest na stronie internetowej www.mycompanypolska.pl aplikacji mobilnej My Company Polska oraz w punktach sprzedaży: salonach InMedio, Relay, Empik, RUCH, Kolporter; stacjach benzynowych: Circle K, BP, Shell, Orlen i innych placówkach handlowych.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]