Nieruchomości

Teatr w centrum handlowym? Rozwija się oferta rozrywkowa i artystyczna w galeriach

fot. materiały prasowe

 

 

Galeria Młociny poszerza ofertę rozrywkową i artystyczną. Wiosną 2020 roku do obiektu wprowadzi się Warsztatowa Akademia Musicalowa, szkoła tańca, śpiewu i aktorstwa, która zajmie ponad 1 100 mkw. na drugim poziomie Galerii Młociny. Jeszcze w tym samym roku Akademia planuje uruchomić w Galerii Młociny swój autorski Teatr WAM.

Warsztatowa Akademia Musicalowa na rynku warszawskim tworzy i edukuje od 14 lat. Szkoła zapewnia całoroczną edukację artystyczną dla dzieci i młodzieży. Jej założycielem jest Paweł Podgórski, aktor i pedagog przez lata związany z Teatrem Muzycznym Roma, odtwórca największych światowych ról musicalowych.

–  Warsztatowa Akademia Musicalowa będzie stanowić fantastyczne dopełnienie oferty rozrywkowo-artystycznej w Galerii Młociny. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów, którzy często odwiedzają nas z dziećmi, takie miejsce jak WAM wydawało się nam niezbędne. To nie tylko szkoła tańca, śpiewu i aktorstwa dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców – od następnego roku podopieczni Akademii będą mogli wystawiać swoje musicale także na deskach Teatru WAM – komentuje Marcin Kopczyk, senior leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Zajęcia w Warsztatowej Akademii Musicalowej prowadzone są 7 dni w tygodniu. Obecnie WAM kształci uczniów w wieku od 6 do 20 roku życia. Prowadzone są także grupy dorosłych – rodziców uczniów WAM, którzy poprzez wspólną pasję oraz czas spędzony pod dachem Akademii zdobywają nie tylko nowe – często skrajnie odmienne od ich kwalifikacji zawodowych – doświadczenia, ale także zacieśniają więzi ze swoimi dziećmi. 

–  W Warsztatowej Akademii Musicalowej stawiamy na rozwój i edukację. Doceniamy, że znaleźliśmy miejsce, gdzie będziemy mieli szansę rozwinąć skrzydła i poszerzyć spektrum naszych działań. Nasza szkoła to wyjątkowa idea realizowania marzeń, rozwijania pasji oraz pielęgnowania przyjaźni. Wierzymy, że mądry cel oraz zaangażowanie dzieci w jego realizację to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Pragniemy, aby młodzi ludzie uczyli się działać grupowo, na rzecz wspólnej inicjatywy oraz w poczuciu własnej niepowtarzalnej wartości. Zwieńczeniem całorocznej pracy adeptów WAM jest autorski spektakl, którego wyjątkowość przyciąga każdego roku 8 000 - 10 000 widzów. Jesteśmy przekonani, że stały repertuar naszego własnego teatru będzie się cieszyć równie dużym zainteresowaniem – mówi Paweł Podgórski, założyciel WAM.

Galeria Młociny to ponad 75 000 mkw. powierzchni, na której znajduje się 220 sklepów i blisko 50 restauracji i kawiarni. W obiekcie zaprojektowano też 5 500 mkw. biur, centrum medyczne i pierwsze na Bielanach wielosalowe kino. Wśród renomowanych marek obecnych w Galerii Młociny warto wymienić m.in. pierwszy w Polsce sklep Primark, grupę Inditex (Zara, Zara Home, Oysho, Massimo Duti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear), H&M, Van Graff, TK Maxx, C&A, CCC, Media Markt czy RTV Euro AGD. Swoje premierowe sklepy otworzyły tu też m.in. takie marki jak Gagliardi, Sloggi czy Mayoral. W Galerii Młociny zadebiutowały też koncepty gastronomiczne, do tej pory niewystępujące w tradycyjnych centrach handlowych – m.in. Buenavista, Food by Ann, Sobramesa i Zushi Sushi.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza zarządza nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiadała za proces deweloperski i najem.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?