Wydarzenia

Nowy numer My Company Polska już w kioskach! 144 strony o biznesie na nowy rok

Od 19 grudnia można kupić nowy, styczniowy numer My Company Polska. Tym razem przewidujemy, jaka będzie przyszłość, a także jak mogą się w niej odnaleźć polscy przedsiębiorcy.

Tematem okładkowym nowego numeru jest rozmowa z Arkadiuszem Regiecem, twórcą Beesfund - największej platformy crowdfundingu udziałowego w Polsce. Oprócz tego przygotowaliśmy jak co roku specjalną analizę "W co inwestować w 2020 roku"? 

Specjalnie dla przedsiębiorców przygotowaliśmy analizę 20 najważniejszych zmian dla przedsiębiorców, a także artykuł o przeniesieniu firmy za granicę - czy jest to wciąż możliwe, a jeśli tak, to jak można to zrobić i nie zostać posądzonym o omijanie podatków. 

W numerze przedstawiamy sylwetki takich firmy Timate - twórcy niezwykłego systemu do monitoringu pracy; fryzjera, który stworzył płetwy dla amerykańskiej armii czy polskich startupowców, którzy potrafią wydrukować... dom.

Na czytelników czeka kilkadziesiąt stron z praktycznymi poradami związanymi z prowadzeniem firmy. Kontynuujemy nasze cykle: skuteczny biznes w handlu i akademia przedsiębiorczości.

Styczniowy numer jest wyjątkowy także pod innym względem. Ruszamy z zupełnie nowym działem - "Drive". To miejsce dla materiałach o pojazdach, które mogą znaleźć się w każdej firmie, a także o praktycznych aspektach związanych z posiadaniem floty w firmie. 

Wśród materiałów specjalnych można wymienić m.in. raport "Zarządzanie projektami". Jak co numer, swoje felietony i analizy przygotowali: Grzegorz Sadowski, Piotr Kuczyński, Tomasz Świderek i Igor Zalewski.

My Company Polska to miesięcznik, adresowany do przedsiębiorców – właścicieli oraz kluczowych pracowników z kadry zarządzającej. Jest to magazyn stworzony przez przedsiębiorców, ekspertów dla przedsiębiorców, zawierający najważniejsze informacje o gospodarce, świecie biznesu, prawie i finansach, wzbogacony o aktualności i opinie, porady i inspiracje, a także raporty, rankingi i zestawienia. 

Pełne wydanie miesięcznika dostępne jest na stronie internetowej www.mycompanypolska.pl aplikacji mobilnej My Company Polska oraz w punktach sprzedaży: salonach InMedio, Relay, Empik, RUCH, Kolporter; stacjach benzynowych: Circle K, BP, Shell, Orlen i innych placówkach handlowych.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]