Wydarzenia

Ruszyła charytatywna akcja Mirka Burnejki

fot. materiały prasowe

Mirek Burnejko, polski przedsiębiorca i inwestor uruchomił akcję charytatywną. Każda osoba, która wpłaci pieniądze na konto wybranego hospicjum w Polsce otrzyma bezpłatny dostęp do nagrań, materiałów i lekcji w programach.

To pierwsza edycja akcji, która na początku była skierowana była do widzów MiroBurna i kursantów Akademia.pl. A teraz może dołączyć do niej każdy. Akcja rozpoczęła się 12 grudnia i potrwa do 20 grudnia br., godz.: 20:00.

#MiroBurnMafia to akcja wspierająca ponad 60 dziecięcych hospicjów w Polsce. Do południa w pierwszym dniu akcji wpłynęło ponad 25 000 złotych.

Akcję zainicjował MiroBurn, czyli Mirek Burnejko – inwestor, przedsiębiorca i założyciel m.in. Akademia.pl, platformy edukacyjnej z programami szkoleniowymi online. - Stworzyliśmy taką właśnie formę dobroczynności, bo już kilka kliknięć klawiatury pozwala namacalnie i znacząco poprawić czyjeś życie niemal od zaraz – powiedział Mirek Burnejko.

 Mirek Burnejko to inwestor, przedsiębiorca, założyciel kilku firm, m.in. Chmurowiska – firmy cloud-computingowej. Swoją drogę biznesową regularnie nagrywał w codziennych filmach na YouTube. Jest też autorem podcastu Projektant życia. 

 

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]