Zarządzanie

„My Company Polska” na V Europejskim Kongresie MSP

Zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami” – to tytuł panelu dyskusyjnego, który redakcja „My Company Polska” współorganizowała podczas V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Firm w Katowicach.

Podczas dwugodzinnej debaty jej dziewięciu uczestników, reprezentujących świat akademicki oraz firmy z sektora MSP i PARP, dyskutowało na tematy szczególnie istotne dla mniejszych przedsiębiorstw. Czy zarządzanie strategiczne jest im potrzebne? Jak zarządzać ryzykiem i finansami? Jak wykorzystywać elektroniczne narzędzia w zarządzaniu niewielką firmą? To tylko niektóre z kwestii omawianych w trakcie panelu moderowanego przez Dorotę Goliszewską, redaktor naczelną „My Company Polska”. Uczestnicy dyskusji, będący praktykami biznesu, dzielili się także swoimi doświadczeniami związanymi z uruchamianiem nowych produktów i zarządzaniem projektami.

Kongres odbył się 12–14 października, po raz pierwszy w nowo otwartym Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczyć może 6 tys. gości i 400 panelistów z 42 krajów świata.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]