Wydarzenia

X Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

fot. materiały prasowe

Jubileuszowa X edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 16 stycznia 2020 r. w Warszawie. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, kierowane do prezesów, członków zarządów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej firm odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach.

Za część merytoryczną wydarzenia odpowiadają eksperci KPMG z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie podatkowym, prawnym oraz rachunkowości. W najbliższej odsłonie Kongresu KPMG zostaną omówione najbardziej aktualne z punktu widzenia przedsiębiorców tematy, takie jak: podatki przyszłości i trendy w kontrolach podatkowych, ulga B+R oraz nowe regulacje i planowane zmiany w CIT, PIT oraz VAT. Uczestnicy będą mieć możliwość zapoznania się z zagadnieniami dotyczącymi przyszłości w cenach transferowych, nowoczesnych narzędzi raportowania i pierwszego roku obowiązywania standardu MSSF 16. Eksperci KPMG przedstawią również tematy związane z ryzykiem regulacyjnym oraz Polską Strefą Inwestycji.

Udział w Kongresie KPMG jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja i otrzymanie akredytacji. Poza tym stacjonarnym, możliwy jest również udział zdalny poprzez transmisję online. 

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?