Wydarzenia

Grudniowy numer My Company Polska. Już w kioskach!

28 listopada w punktach sprzedaży oraz na stronie www.mycompanypolska.pl ukazał się nowy, grudniowy numer miesięcznika My Company Polska!

Tematem przewodnim nowego numeru My Company Polska są różne pomysły biznesowe oparte na... smogu. Przeprowadziliśmy wywiad z Wiktorem Warchałowskim, twórcą Airly. Przedstawimy także inne, ciekawe koncepty młodych polskich przedsiębiorców, których celem jest pomoc ludziom, firmom i samorządom w walce z zanieczyszczeniem powietrza.

W grudniowym numerze opisujemy także nietypowe biznesy tworzone przez Polaków. To m.in. aplikacja Helping Hand pomagająca osobom uzależnionym, Kosynier - czyli pierwszy polski e-rower czy Kawiarenka Snu z Wrocławia.

W dziale strategie opiszemy firmy, które zarabiają na psach i kotach, a także polskie przedsiębiorstwa rozwijające się dzięki współpracy z sieciami handlowymi - zarówno polskimi, jak i międzynarodowymi.

W tym numerze kontynuujemy nasze cykle - Akademia Przedsiębiorczości i Skuteczny Biznes w Handlu. Przygotowaliśmy także pokaźny zestaw artykułów dla prowadzących firmy. Wśród najbardziej interesujących tematów można wymienić m.in. problem nadgodzin (i jak ich unikać), chatboty w praktycznym zastosowaniu czy inwestycje w obligacje. Poruszamy także temat pracy mobilnej i nowych zasad finansowania flot pojazdów.

Ważnym punktem nowego numeru jest Raport PPK - w którym opisujemy proces wdrażania programu u największego prywatnego pracodawcy w Polsce - Jeronimo Martins (właściciela sklepów Biedronka) i udzielamy praktycznych porad, co właściciele firm zatrudniający od 50 do 249 pracowników powinni zrobić, by dobrze przygotować się do styczniowego wdrożenia PPK.

Jak co numer, swoje felietony i analizy przygotowali: Grzegorz Sadowski, Piotr Kuczyński, Tomasz Świderek i Igor Zalewski.

My Company Polska to miesięcznik, adresowany do przedsiębiorców – właścicieli oraz kluczowych pracowników z kadry zarządzającej. Jest to magazyn stworzony przez przedsiębiorców, ekspertów dla przedsiębiorców, zawierający najważniejsze informacje o gospodarce, świecie biznesu, prawie i finansach, wzbogacony o aktualności i opinie, porady i inspiracje, a także raporty, rankingi i zestawienia. 

Pełne wydanie miesięcznika dostępne jest na stronie internetowej www.mycompanypolska.pl aplikacji mobilnej My Company Polska oraz w punktach sprzedaży: salonach InMedio, Relay, Empik, RUCH, Kolporter; stacjach benzynowych: Circle K, BP, Shell, Orlen i innych placówkach handlowych.

 

  

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?