Motoryzacja

Sposób na niższy koszt wynajmu samochodów w firmie

Dla wielu firm wynajem pojazdów jest podstawą biznesu. Obniżenie kosztów z tym związanych może być szansą na znaczne zwiększenie marży. Specjalną ofertę w tym zakresie przygotowała firma Carefleet.

Firma Carefleet już od 15 lat specjalizuje się w wynajmie długoterminowym samochodów – usłudze, która na stałe zadomowiła się już w dużych przedsiębiorstwach, a obecnie szturmem podbija sektor MSP. 

Wynajem długoterminowy Carefleet jest optymalnym rozwiązaniem pozwalającym firmom zminimalizować nakłady finansowe oraz czas pracy, który do tej pory ponosiły w związku z utrzymaniem samochodów służbowych. Klienci w ramach wynajmu, obok finansowania, mogą korzystać z wielu usług dodatkowych, takich jak serwisowanie i naprawy mechaniczne, zarządzanie zakupem i wymianą ogumienia, a także z ubezpieczenia, likwidacji szkód oraz Assistance i samochodów zastępczych. Wszystko to za stałą opłatę miesięczną, pozwalającą przedsiębiorcom z dużą precyzją zaplanować swoje wydatki. 

Wszelkimi sprawami dotyczącymi pojazdów zajmują się doświadczeni eksperci Carefleet, którzy wspierają klientów i użytkowników na każdym etapie współpracy – począwszy od doradztwa przy wyborze nowego pojazdu poprzez jego rejestrację i ubezpieczenie aż po całościową opiekę serwisową przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Wynajem długoterminowy Carefleet to usługa, która może być dopasowana do potrzeb każdej firmy, a duża autonomia w konfiguracji jej parametrów, sprawia, że z rozwiązania tego mogą korzystać przedsiębiorstwa dysponujące nie tylko dużymi, ale również mniejszymi budżetami zarezerwowanymi na utrzymanie pojazdów firmowych. 

 

Jakie korzyści można osiągnąć 

dzięki współpracy z Carefleet?

  •  Brak konieczności spłaty całej wartości pojazdu
  •  Możliwość wykupienia samochodu po zakończeniu umowy
  •  Minimalizacja kosztów administracyjnych
  •  Możliwość precyzyjnego zaplanowania budżetu dzięki stałym opłatom miesięcznym
  •  Atrakcyjne ceny aut i usług dodatkowych dzięki rabatom wynegocjowanym przez Carefleet.
  •  Wliczenie miesięcznych rat do kosztów uzyskania przychodu 
  •  Możliwość odliczenia części podatku VAT

---

 

Bartosz Olejnik, dyrektor sprzedaży i marketingu w Carefleet

 

A może samochody poleasingowe? 

Ponad połowa mikro, małych i średnich firm w Polsce kupuje samochody używane. Aż 23 proc. ich przedstawicieli deklaruje, że pojazdy używane nabywa w centrach sprzedaży poleasingowej, które choć stanowią stosunkowo nową grupę podmiotów na wtórnym rynku sprzedaży samochodów, cieszą się coraz większym zaufaniem przedsiębiorców. Korzyści z zakupu tego rodzaju pojazdów jest wiele, począwszy od wiarygodnego pochodzenia, pełnej historii serwisowej czy napraw wykonywanych w sprawdzonych serwisach, zgodnie z technologią przewidzianą przez producentów. W Carefleet przed skierowaniem samochodów używanych do sprzedaży, każdy z nich podlega ocenie rzeczoznawcy, a wszystkie informacje na temat stanu pojazdu są udostępniane potencjalnym nabywcom. W naszej ofercie posiadamy zarówno osobowe jak i dostawcze auta poleasingowe większości marek dostępnych na polskim rynku. Proponujemy pojazdy z różnych segmentów, roczników oraz z różnymi przebiegami.

 

Chcesz zmienić auto, ale nie lubisz przepłacać? Skorzystaj z oferty Twój Nowy Samochód.

Bazując na 15-letnim doświadczeniu w obsłudze przedsiębiorstw, Carefleet przygotował ofertę dla klientów indywidualnych. Teraz rozwiązaniem zarezerwowanym dotychczas jedynie dla biznesu mogą cieszyć się konsumenci. W ramach usługi Carefleet proponuje finansowanie fabrycznie nowych aut oraz ich obsługę serwisową – wszystko za stałą, atrakcyjną opłatę miesięczną. Dzięki ofercie Twój Nowy Samochód każdy może cieszyć się wyjątkowym autem, płacąc znacznie niższe raty niż w przypadku kredytu samochodowego. Szczegóły na stronie: 

www.carefleet.pl/noweauto

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]