Wydarzenia

Listopadowy numer My Company Polska

Dwie okładki, dwie ciekawe historie. Listopadowy numer My Company Polska jest pełen innowacji.

Czy w Polsce może powstać lek na raka? Czy dzieci są w stanie samodzielnie programować robota? To pytania, na które odpowiadają główni bohaterowie listopadowego numeru My Company Polska: Magdalena Król, najmłodsza w Polsce profesor onkologii (i szefowa zespołu, który pracuje nad lekiem na raka) i Marcin Joka, twórca robota Photon. Obie te nietuzinkowe postacie są bohaterami dwóch okładek, które rozpoczynają listopadowy numer My Company Polska.

Oprócz Marcina Joki i Magdaleny Król, w numerze publikujemy wywiad z dr Jerzym Grygorczukiem, współzałożycielem firmy Astronika, czyli jednej z największych polskich firm z branży kosmicznej. Rozmowy z trzema innowatorami są wstępem do pełnej listy 25 najlepszych, zdaniem redakcji My Company Polska, innowatorów w Polsce. O roli polskich innowatorów rozmawiamy także z Piotrem Dardzińskim, prezesem Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Temat numeru to tylko początek. W tej edycji przedstawiamy historie takich firm, jak Expondo (globalna firma z sektora e-commerce), Software Development Academy (nauka programowania) czy Nomi Biotech (twórcy polskiego preparatu na kaca).

W My Company Polska przeczytać będzie można o takich niszowych branżach, jak robienie biznesu na sentymencie do retro czy o realnym znaczeniu biznesowym w Polsce dni wyprzedażowych.

Najnowszy numer to także specjalne raporty - w tym Smart City, Świat bez gotówki oraz PPK. Kontynuujemy także nasze cykle - Skuteczny biznes w handlu oraz Akademia przedsiębiorczości. Jak zawsze publikujemy praktyczne poradniki dla przedsiębiorców (obsługa kart flotowych, wykorzystanie technologii chmurowych) oraz aktualne zmiany w prawie.

Jak co numer, swoje felietony i analizy przygotowali: Grzegorz Sadowski, Piotr Kuczyński, Tomasz Świderek i Igor Zalewski.

Numer w punktach sprzedaży pojawi się 31 października.

My Company Polska to miesięcznik, adresowany do przedsiębiorców – właścicieli oraz kluczowych pracowników z kadry zarządzającej. Jest to magazyn stworzony przez przedsiębiorców, ekspertów dla przedsiębiorców, zawierający najważniejsze informacje o gospodarce, świecie biznesu, prawie i finansach, wzbogacony o aktualności i opinie, porady i inspiracje, a także raporty, rankingi i zestawienia. 

Pełne wydanie miesięcznika dostępne jest na stronie internetowej www.mycompanypolska.pl aplikacji mobilnej My Company Polska oraz w punktach sprzedaży: salonach InMedio, Relay, Empik, RUCH, Kolporter; stacjach benzynowych: Circle K, BP, Shell, Orlen i innych placówkach handlowych.

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?