Nieruchomości

WeWork rozwija się w Polsce. Nowa placówka w WarsawHub

fot. materiały prasowe

WeWork pojawi się w biurowcu Warsaw Hub realizowanym przez firmę Ghelamco w Warszawie. 

WeWork działa od 2010 roku. Przestrzenie biurowe tej firmy są adresowane do zespołów różnej wielkości - od 20 do 250 osób i różnego typu najemcy - od freelancerów po duże firmy, które stanowią obecnie 40 proc. najemców WeWork.

- Członkowie społeczności, oprócz możliwości korzystania z osobistych biur, mają do dyspozycji przestrzenie wspólne - kuchnię ze świeżo parzoną kawą oraz strefy relaksu z miejscami na wypoczynek, stołami bilardowymi i grami arkaidowymi - mówią przedstawiciele WeWork. - Karta WeWork zapewnia dostęp do 528 naszych lokalizacji przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu w 111 miastach, w 29 krajach na całym świecie, a aplikacja WeWork kontakt ze wszystkimi członkami społeczności.

 

- Najwyższej jakości elastyczne przestrzenie biurowe są bardzo ważnym elementem naszej flagowej inwestycji - Warsaw HUB - mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland. - Od samego początku w projekcie budynku przewidzieliśmy dla nich specjalne miejsce, gwarantujące najbardziej optymalne i funkcjonalne rozwiązania. Cieszę się, że ich gospodarzem będzie firma WeWork, która wyznacza najwyższe światowe standardy w dziedzinie dostarczania przestrzeni i usług wspierających współpracę.

- Warsaw Hub to perfekcyjna lokalizacja dla naszego kolejnego biura w Warszawie. Stworzona z myślą o członkach naszej społeczności i ich najwyższej wygodzie idealnie wpisuje się w koncepcję przestrzeni oferowanych przez WeWork - komentuje Piotr Łagowski, szef działu rozwoju WeWork. - Najbardziej zaawansowany technologicznie budynek w Polsce to najlepsze miejsce do rozwoju innowacyjnych idei i biznesów kreujących przyszłość, które chcemy wspierać. Przestrzeń WeWork zajmować będzie aż cztery piętra biurowca. Dodatkowymi zaletami tej lokalizacji są ogólnodostępny klub fitness i sky bar z widokiem na Warszawę, a także parking dla rowerzystów - dodaje.

- Po analizie kilku propozycji, WeWork podjął decyzję o wyborze na swoją kolejną lokalizację kompleksu Warsaw HUB. Klient zdecydował się na ten budynek m.in. dlatego, że będzie mógł dzielić przestrzeń z innymi międzynarodowymi firmami, z którymi współpracuje na co dzień na całym świecie - podkreślają Richard Aboo, Mikołaj Niemczycki i Anna Szmelak z Cushman & Wakefield.

WeWork to kolejna marka, która dołączyła do grona najemców Warsaw HUB. Znajdą się tam także siedziba Getin Noble Bank, globalne centrum usług biznesowych Standard Chartered, hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express, centrum współpracy startupów i korporacji The Heart Warsaw, supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogeria Rossmann i restauracje McDonald's i Olimp.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?