Nowe Technologie

HP wprowadza do Polski nowy komputer biznesowy

fot. materiały prasowe

 

 

Firma HP Inc zaprezentowała po raz pierwszy w Polsce najlżejszy kompaktowy komputer konwertowalny na świecie , HP Elite Dragonfly. Urządzenie oferuje m.in. najwydajniejszą baterię w 13-calowym komputerze konwertowalnym , która wystarczy nawet na 24,5 godziny pracy .

Komputer waży niespełna kilogram, został wykonany z stopu magnezu i jest dostępny w  kolorze Dragonfly Blue. Ponadto oferuje trzy warianty wyświetlacza: Full HD z jasnością do 500 nitów (zgodny z  wymogami trybu HDR), Full HD z jasnością dochodzącą do 1000 nitów oraz HP SureView oraz 4K z jasnością do 500 nitów.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesnych użytkowników nowych technologii, zwłaszcza tych najbardziej wymagających,  coraz trudniej czymkolwiek zaskoczyć.  W HP staramy się jednak dostrzegać ich potrzeby i wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Dlatego też, dla  tych, dla  których komputer stał się narzędziem tak osobistym, jak na przykład smartfon, stworzyliśmy komputer ważący niespełna kilogram, zamknięty w niezwykle atrakcyjnej obudowie. Wierzymy, że zaprezentowany dziś Dragonfly zwiększy komfort użytkowania osób, które ze względu na charakter swojej pracy często podróżują, a jednocześnie cenią sobie nietuzinkowy design oraz wysoką funkcjonalność i wydajność, tak ważne w biznesie – podkreśliła Anna Ostafin, Business Notebooks Category Manager, HP Inc Polska.

 

Komputer jest zgodny z docelowymi specyfikacjami i kluczowymi założeniami intelowskiego programu „Projekt Athena” i wyposażono go w procesor Intel Core vPro 8. Generacji.

HP Elite Dragonfly to też pierwszy na świecie notebook wykonany częściowo z tworzyw sztucznych, które odzyskano podczas oczyszczania oceanów. HP podejmuje odpowiedzialne decyzje odnośnie plastikowych elementów w swoich urządzeniach, w tym komponentów obudowy głośnika.

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?