Wydarzenia

My Company Polska zaprasza na Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2019

Inspirujące wydarzenia, praktyczne prezentacje i ciekawe dyskusje – tak w skrócie można opisać Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2019 (#TOB2019), którego patronem medialnym jest My Company Polska.

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu to najbardziej wyczekiwane wydarzenie jesieni skierowane do  przedstawicieli biznesu, w tym właścicieli firm, wyższej kadry zarządzającej, specjalistów ds. CSR, komunikacji korporacyjnej, Compliance, HR, wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat tego jak odpowiedzialnie i w nowoczesny sposób zarządzać swoją organizacją.

Co czeka na uczestników wydarzeń tygodnia?

Uczestnicy będą mogli poznać doświadczenia firm z realizacji strategii, wyzwania i wskazówki. W tym roku #TOB2019 koncentruje się na temacie: Wzrost gospodarczy i godna praca. To oznacza, że będziemy odpowiadać sobie na pytania jak rozwijać biznes w sposób odpowiedzialny? Jak z sukcesem łączyć misję społeczną firmy z dobrą marżą? Jak firmy układają sobie strategie? Jak tworzą wspaniałe miejsca pracy? Jaki kokpit KPI powinien mieć zarząd? Jak przygotować się do pełnienia funkcji menedżera CSR by wspierać te procesy?

Pełny program i rejestracja znajdują się na stronie wydarzenia. Organizatorem jest CSRinfo.

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?