Nowe Technologie

Unity wynajmuje biuro we Wrocławiu

fot. materiały prasowe

Firma Unity, oferująca usługi z zakresu IT, podpisała umowę najmu prawie 1 900 mkw. powierzchni biurowej we wrocławskim budynku Silver Forum.

Silver Forum to nowoczesny budynek oferujący powierzchnie biurowo-usługowe w standardzie klasy A. Zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Strzegomskiego, w granicach dzielnicy Stare Miasto, stanowi naturalną bramę do zachodniej strefy biznesu. Budynek zapewnia doskonały dostęp do komunikacji miejskiej oraz rozpoznawalną lokalizację na mapie Wrocławia. Całkowita powierzchnia biurowa budynku Silver Forum to ponad 15 000 mkw.

- Przy tej transakcji udało nam się wyjść naprzeciw dużym wymaganiom firmy Unity, co sprawiło, że zdecydowała się ona dołączyć do grona najemców budynku Silver Forum. Powierzchnia, jaką obejmuje w najem Unity, będzie całkowicie dostosowana do wymagań technicznych najemcy. Ma to o tyle istotne znaczenie, że najemcy z branży nowoczesnych usług dla biznesu wymagają wysokiego standardu biura, zgodnego z najnowszymi trendami i odpowiednio przygotowanego do specyfiki ich pracy – powiedział Marcin Siewierski, Associate w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

 

Unity posiada 22-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT, polegających na technologicznym wsparciu transformacji cyfrowej firm. Prowadzi m.in. działalność projektowania, wdrażania i utrzymania rozwiązań informatycznych w procesach biznesowych, projektowania portali internetowych czy systemów e-commerce. Unity posiada biura w Polsce, Szwajcarii oraz Stanach Zjednoczonych.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]