Finanse

Franke rozwija się w Warszawie

fot. materiały prasowe

Firma Franke zakończyła proces renegocjacji i ekspansji umów najmu na terenie parku biurowego Adgar Park West. W rezultacie dla firmy Franke Polska i Europejskiego Centrum Usług Wspólnych Franke wynajęto ok. 1 850 mkw.

Franke jest dostawcą inteligentnych systemów kuchennych do użytku domowego oraz profesjonalnych urządzeń gastronomicznych i sanitarnych. Firma jest obecna w 40 krajach z 68 oddziałami działającymi na 5 kontynentach. Koncern pochodzi ze Szwajcarii i posiada ponad 100-letnią tradycję w dostarczaniu rozwiązań dla gospodarstw domowych. Franke od 25 lat posiada polski oddział oraz zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym. 

- Firma Franke przywiązuje dużą wagę do komfortu pracy swoich pracowników. Adgar Park West daje firmie możliwość rozwoju w obrębie przestrzeni biurowych, a dodatkowo oferuje miejsca parkingowe, które są dla tego najemcy bardzo istotne – mówi Łukasz Dreger, Senior Associate w dziale reprezentacji najemców biurowych w firmie Cresa Polska. 

- Dynamiczny rozwój Centrum Usług Wspólnych Franke dał nam okazję do przyjrzenia się szansom związanym z renegocjacją umów w obrębie Adgar Park West. Dzięki strategicznej restrukturyzacji firma uzyskała bardziej komfortowe warunki i możliwość rozwoju, a na tym bardzo nam zależało – mówi Agnieszka Żygieło, doradca w dziale reprezentacji najemców biurowych firmy Cresa Polska.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]