Wydarzenia

Dołącz do liderów cyfrowej transformacji

fot. materiały prasowe

Zgłoś swoją firmę, przedstawiciela lub rozwiązanie w Konkursie „Digital Champions 2019” już dziś. Zarejestruj się na konferencję „CYBERCOMPETITION”.

Jeszcze do 7 października 2019 r. można zgłaszać się w Konkursie Digital Champions i zdobyć nominację w jednej z czterech kategorii: 

• Cyfrowy Produkt/Usługa, 

• Cyfrowa Transformacja, 

• Cyfrowy Ekosystem, 

• Osobowość Cyfrowego Biznesu.

Startujący w Konkursie mają okazję dołączyć do elitarnej społeczności firm i osób nominowanych do tej prestiżowej nagrody. Ich dokonania oceni Kapituła złożona z uznanych ekspertów i praktyków cyfrowej transformacji. Konkurs Digital Champions to również promocja sukcesów nominowanych firm w mediach. Jego organizatorem jest Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.  

Digital Champions to cykliczny Konkurs, a także Konferencja. Forum „Digital Champions” od 6 lat gromadzi ekspertów, praktyków, naukowców, decydentów i specjalistów, działających na rzecz cyfrowej transformacji. Tegoroczna edycja pod hasłem CYBERCOMPETITION. MASTERING DIGITAL WARFARE IN BUSINESS, CULTURE AND POLITICS odbędzie się 14 – 15 listopada 2019 r. w Google for Startups Campus in Warsaw.

2-dniowe, bezpłatne Forum to potężna dawka wiedzy, inspiracji, dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń. Podczas licznych debat, warsztatów, wywiadów i prelekcji ważne są przede wszystkim integracja, najnowsze trendy, praktyczne podejście i doskonała atmosfera. Digital Champions łączy tradycyjne organizacje z pionierami cyfrowych innowacji, dojrzałe organizacje ze startupami, firmy inicjujące cyfrowe transformacje z tymi, którzy na tej drodze odnieśli realne sukcesy. Uczestnikami sesji są również innowatorzy i badacze łączący światy nauki, sztuki i technologii. 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?