Materiał Partnera

Smak Etiopii w Costa Coffee

fot. materiały prasowe

Sieć kawiarni Costa Coffee przygotowuje się na nadejście jesieni. W nowym sezonie na gości czekają prawdziwie egzotyczne smaki prosto z Etiopii! W ofercie m.in. aromatyczne nuty ziołowe, kwiatowe, a także owocowe.

 

Costa Coffee wraz z nową kampanią jesienną wprowadza do swojej oferty nowe ziarna Character Roast Ethiopia, będące kawą Single Origin – w 100 proc. arabiką, dostępną w każdym lokalu na terenie kraju. Te wolno palone ziarna o charakterystycznym i intensywnym smaku, stanowią symbol najwyższej jakości kawy. Dlatego smak ziaren kawy z Etiopii zadowoli nawet najbardziej wymagającego kawosza.

Zawarte w etiopskich ziarnach kwiatowe, ziołowe i jagodowo-cytrusowe nuty idealnie komponują się z mlekiem, po dodaniu którego, kawa zyskuje karmelowy lub herbatnikowy smak z odrobiną owocowości. Character Roast Ethiopia najpełniej uwydatnia swoje walory smakowe w dwóch uwielbianych przez naszych Gości kawach: Espresso oraz Flat White. 

Sprowadzenie ziaren kawy z Etiopii wpisuje się w wartości marki. Misją Costa Coffee jest stałe doskonalenie się oraz dążenie do perfekcji.

Od 11 września, czyli od startu kampanii jesiennej, każdy gość kawiarni, który nie będzie zadowolony z zamówionej kawy, będzie mógł ją zwrócić, a barista Costa Coffee przygotuje nową, bez zadawania pytań.

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?