Wydarzenia

Finansowanie faktur w Polsce ma już 25 lat!

Kongres Faktoringu to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu spotkań menedżerów i praktyków faktoringu i finansów w Polsce. Udział w nim biorą uznani eksperci z całego świata. Omawiane są tu kluczowe problemy i wyzwania stojące przed dostawcami usług faktoringowych zarówno w Polsce, jak i na innych rynkach. W tym roku przypada 25-lecie funkcjonowania tej branży w Polsce. Także Kongres będzie miał swój okrągły jubileusz – X edycję.

 

Już po raz dziesiąty eksperci w dziedzinie zarządzania płynnością spotykają się na największym wydarzeniu poświęconym finansowaniu firm w Polsce. Międzynarodowy Kongres Faktoringu na mapie konferencji branży finansowej wypracował sobie silną pozycję i uznanie. Przez lata przyciągnął wielkie grono wiernych słuchaczy i uczestników zarówno z Polski, jak i ze świata.

 

Tegoroczna edycja poświęcona będzie m.in. wykorzystaniu nowych technologii w biznesie, finansach i faktoringu. Eksperci analizować będą także zmiany zachodzące w otoczeniu ekonomicznym i prawnym. Ocenie zostaną poddane szanse dla branży w kontekście rozwoju fintechów. Spotkanie odbędzie się 19 września w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. 

 

– Międzynarodowy Kongres Faktoringu to doroczne spotkanie ekspertów i sympatyków faktoringu z całego świata. Doczekał się licznego grona wiernych słuchaczy i uczestników. W tym roku odbędzie się już po raz dziesiąty. Na ten rok przypada również 25 – lecie naszej branży. Dlatego Kongres będzie mieć wyjątkowy charakter. Przyjrzymy się zmianom prawnym, regulującym funkcjonowanie przedsiębiorczości w Polsce i w Europie. Będziemy rozmawiać z przedsiębiorcami i menedżerami korzystającymi z faktoringu. Odpowiemy na pytania związane z wykorzystaniem nowych technologii w finansach. Czeka nas spotkanie pełne pasjonujących wystąpień, ciekawych dyskusji i ważnych pytań – mówi Sebastian Grabek, Przewodniczący Komitetu Wykonawczego Polskiego Związku Faktorów. 

 

Gościem specjalnym tegorocznej edycji Kongresu będzie Jan Krzysztof Bielecki, były Prezes Rady Ministrów RP, Przewodniczący Rady Doradczej Partnerów EY Polska. Jego wykład będzie z pewnością wartościową inspiracją dla każdego uczestnika.

 

Więcej informacji na stronie: KongresFaktoringu.pl

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty