Wydarzenia

Ogólnopolskie Forum Benefitów Pracowniczych „MeetBenefit”

fot. materiały prasowe

 

Atmosfera w zespole, działania wizerunkowe, czy po prostu dbanie o pracownika – powodów do wprowadzenia lub rozwoju pozapłacowych świadczeń w firmie jest wiele. O wyborze odpowiedniego rozwiązania decyduje wiele czynników. Ważne, żeby kierować się określonymi potrzebami pracowników, ale czy takie same benefity można zaproponować całemu zespołowi?

Benefity w praktyce

Blisko 90 proc. respondentów* naszego badania deklaruje stosowanie benefitów prozdrowotnych w firmach. Taki wynik cieszy! Jeszcze większym optymizmem napawa wiadomość, że aż 96 proc. z nich planuje rozwijać politykę benefitową! Dlaczego? Dzięki zapewnianiu odpowiednio dobranych rozwiązań pozapłacowych można zmniejszyć rotację i absencję w zespole, czy przyciągnąć do firmy najlepszych kandydatów. To właśnie benefity często stają się odpowiedzią na wymagania różnych pokoleń pracowników zatrudnionych w jednej firmie. Co przyciągnie ekspertów z pokolenia X? Jakie benefity będą atrakcyjne dla pokolenia Z? Czego potrzebuje pokolenie BB? W jaki sposób wdrożyć w firmie politykę benefitową uwzględniając potrzeby każdej z grup? 

Szukasz pomysłu na niestandardowe benefity dla pracowników? Spotkajmy się na I edycji DARMOWEGO Ogólnopolskiego Forum Benefitów Pracowniczych „MeetBenefit”! Już 25 września 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

- Jak pokazują badania, rynek benefitów w Polsce wciąż się rozwija. Stworzenie możliwości spotkania przedstawicieli obu stron tej branży – dostawców i klientów – to cel, dla którego powstał „MeetBenefit” – mówi menedżer projektu, Karolina Skowrońska-Słowikowska.

Podczas Ogólnopolskiego Forum Benefitów Pracowniczych „MeetBenefit” w trakcie prelekcji i na stoiskach wystawienniczych zaprezentują się liderzy ryku pozapłacowych świadczeń dla pracowników. Już 25 września w Centrum Nauki Kopernik można będzie poznać rozwiązania zarówno dla firm, które planują rozpocząć politykę benefitową, jak i przedsiębiorstw poszukujących nowych możliwości – dodaje Karolina.

- Zapraszam Państwa nie tylko na przegląd najlepszych ofert z rynku benefitów, ale także na panel dyskusyjny z udziałem praktyków, który poprowadzi Maja Gojtowska – „Zróbmy to na miarę – czyli jak zbudować efektywną politykę benefitową w firmach, które łączą pokolenia”. Nie zapomnieliśmy także o inspiracji, której odpowiednią dawkę zafunduje Tomek Michniewicz - dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator wypraw i ekspedycji, autor pięciu bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych. Podczas jego prelekcji „BEZ UDAWANYCH EMOCJI – o tym, co odróżnia prawdziwe zaangażowanie od papierowego” zabierze Was w zupełnie inny świat – pełen emocji i prawdy - informują organizatorzy.

Na stronie wydarzenia MeetBenefit powstaje pierwsza ogólnopolska mapa pozapłacowych świadczeń pracowniczych. Będzie ona podzielona na kategorie:

  • zdrowie i wellness
  • programy emerytalne, ubezpieczenia
  • bony i kupony, karty pre-paid
  • sport i rozrywka, wypoczynek
  • wygoda i komfort pracownika
  • inne

Jesteś dostawcą usług z którejś z tych kategorii?  Pokaż swoją firmę na Mapie Benefitów za darmo.

Bądź z nami 25 września 2019 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie!

 

Szczegóły i zgłoszenia www.meetbenefit.pl

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]