Wydarzenia

Patronaty. Wrzesień 2019

fot. Adobe Stock

Dni dla reklamy i marketingu

W Multikinie Złote Tarasy w Warszawie 3 grudnia br. odbędzie się IX już edycja Imagination Day. To konferencja z udziałem międzynarodowych prelegentów – najbardziej utytułowanych osób z branży reklamy i marketingu, biznesu oraz sztuki. Głównym organizatorem Imagination Day jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Imagination Day to największe wydarzenie branży kreatywnej w Polsce, skierowane do osób stawiających na rozwój i chcących poszerzać horyzonty. To jedyna taka okazja, aby na żywo posłuchać najważniejszych ekspertów z tej dziedziny. W tym roku prelegentami Imagination Day będą m.in.: Anders Svensson – Global Design Director, Nike, Nowy Jork; Amaya Coronado – CEO, LOLA MullenLowe, Madryt; Chris Chapman – Head of Art., Droga 5, Londyn; czy Annika Bluhm – Creative Executive, DreamWorks Animation, Londyn.

W ramach Imagination Day, tego samego dnia, odbędzie się wieczorny pokaz reklam nagrodzonych podczas tegorocznego prestiżowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions. Projekcje zobaczyć będzie można aż w siedmiu miastach Polski, w kinach sieci Multikino. 

Konferencja oraz pokaz tworzą platformę inspiracji, która w pełni poświęcona jest kreowaniu atmosfery pasji i dzielenia się wiedzą.

--

Nowe oblicze marketingu w świecie online

Zbliża się konferencja in_Digital Marketing, czyli jedno z najważniejszych spotkań dla branży marketingu cyfrowego i pracy w świecie online. Za wydarzeniem, które odbędzie się 9 i 10 października, stoi inDM.

Dwa dni z polskimi i zagranicznymi ekspertami-praktykami, blisko 35 specjalistycznych tematów, a to wszystko na dwóch scenach działających cały czas równocześnie. Jak deklarują organizatorzy, w zależności od specjalizacji na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród tematów wymienić można: Plan Strategii Digital Marketingowej, Marketing B2B, SEO, Content Marketing, Google Analytics, 

AI w E-mail Marketingu, Lead Generation, Influencer marketing czy Komunikacja z Generacją Z. 

Podczas wydarzenia okazję do spotkania będą mieli m.in. marketerzy, pasjonaci digital marketingu, osoby szukające inspiracji i pomysłów na dalsze prowadzenie swojej firmy oraz ci, którzy podejmują strategiczne decyzje dotyczące działań marketingowych.

--

Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych

W Warszawie 24–26 października 2019 r. odbędzie się największa konferencja biznesowa dla środowiska polskich przedsiębiorców rodzinnych – 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-Rodziny 2019. Wydarzenie od wielu lat organizowane jest przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Zjazd stał się rozpoznawalną przestrzenią do otwartego dialogu i okazją do nawiązywania współpracy pomiędzy przedstawicielami biznesu, instytucji państwowych i świata nauki. Niezmiennym celem zjazdu jest podkreślenie znaczącej roli firm rodzinnych w życiu gospodarczym kraju.

Temat przewodni 12. edycji wydarzenia będzie skupiony wokół hasła Rozwój i Bezpieczeństwo – czyli głównych aspektów budowania firmy rodzinnej. Podczas zjazdu uczestnicy postarają się odpowiedzieć na podstawowe pytanie tegorocznej edycji: „Jak w dynamicznie zmieniającym się świecie zapewnić trwałość polskich firm rodzinnych?”.

Współgospodarzem 12. zjazdu jest miasto stołeczne Warszawa, patronem honorowym – marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. W nawiązaniu do hasła wydarzenia dla uczestników przygotowano dwa dni tematyczne konferencji z rozbudowanym programem merytorycznym. 

U-Rodziny to nie tylko merytoryka i dyskusje, ale również integracja, networking oraz bal charytatywny, którego beneficjentem jest Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

--

Jak inwestować w ziemię?

We wrześniu br. odbędzie się Uniwersytet Inwestycji Ziemskich. Podczas spotkania organizowanego w warszawskiej restauracji Belvedere eksperci z branży inwestycji w ziemię opowiedzą, jak skutecznie i z zyskiem działać na tym rynku.

Celem wydarzenia, które odbędzie się 19 września br., jest uświadomienie szerszemu gronu odbiorców korzyści płynących z lokowania oszczędności w grunty. Partnerem wydarzenia jest firma Rodzinne Inwestycje, lider inwestycji w grunty.

W ramach uniwersytetu eksperci przekażą uczestnikom porady dotyczące praktycznych aspektów związanych z inwestowaniem pieniędzy w ziemię, jak np. programy pozwalające maksymalizować zyski. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także, w jaki sposób obniżyć koszty opodatkowania przy zbywaniu nieruchomości oraz jakie czynniki warunkują wzrost wartości gruntu. W wydarzeniu weźmie udział m.in. prof. Marek Belka – ekonomista i polityk, a także Gustaw Marek Brzezin – marszałek woj. warmińsko-mazurskiego.

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?