Finanse

TuMieszkamy otwiera nowe centra księgowości usługowej

fot. Adobe Stock

 

Firma TuMieszkamy uruchomiła dwa centra usług księgowych w Koszalinie i Lublinie. 

TuMieszkamy podjęło decyzję o zainwestowaniu w rozwój obszaru usług księgowych. Księgowość w zarządzaniu nieruchomościami jest niesamowicie ważnym obszarem. Z jednej strony zabezpiecza ona nieruchomość (poprzez płynną realizację transakcji np. opłat, płatności za realizację usług w ramach danej nieruchomości), jak też dostarcza ważnych informacji dla właścicieli odnośnie stanu finansowego nieruchomości, wspólnoty. Dobrze prowadzona sprawozdawczość dostarcza cennych informacji dla klientów nie tylko odnośnie kosztów, zysków czy też sytuacji finansowej  danej nieruchomości, ale także pozwala na bardziej dokładne planowanie np. kolejnych inwestycji. 

- Wraz z rosnącą liczbą klientów oraz ich wymagań w stosunku do obsługi widzimy zapotrzebowanie na rozwój sektora usług księgowych jakie świadczymy dla wspólnot mieszkaniowych znajdujących się pod naszą opieką. Budowa dedykowanych Centrów Księgowości Usługowej TuMieszkamy znacznie usprawni obsługę naszych klientów. Chcemy oferować najbardziej efektywne i najnowocześniejsze rozwiązania na rynku w naszej branży. Chcemy także być pionierami jeśli chodzi o wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze naszej działalności, stąd decyzja o stworzeniu dedykowanych centrów księgowych, gdzie zatrudniamy najwyższej klasy profesjonalistów oraz dedykowane zespoły specjalistów do obsługi naszych klientów – powiedział prezes zarządu stojący TuMieszkamy, Edvinas Paulauskas. 

Główną korzyścią z nowych centrów jest wyeliminowanie zakłóceń lub niepotrzebnych przestojów w realizacji usług dla klientów wynikających np. z niedostępności pracownika w danym momencie spowodowanej nagłym zdarzeniem (np. choroba).

- W Centrach Księgowości Usługowej TuMieszkamy realizacja usług odbywa się płynnie poprzez zabezpieczenie ciągłości procesów, dzięki zbudowaniu kilkuosobowych zespołów realizujących działania w danych obszarach księgowości usługowej. Dzięki wdrożeniu niniejszego innowacyjnego rozwiązania usprawnimy nie tylko samą usługę, ale także zyskamy większą kontrolę nad realizacją działań oraz przepływem informacji. Jest to także odciążenie jednostek lokalnych TuMieszkamy co pozwoli im na zadbanie o rozwój pozytywnych relacji z naszymi klientami – powiedział Paulauskas. 

TuMieszkamy obsługuje klientów w ponad 100 placówkach w każdym regionie Polski zarządzając budynkami o łącznej powierzchni 10 milionów metrów kwadratowych.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]