Ubezpieczenia

Unum Życie otwiera cztery nowe biura

fot. materiały prasowe

 

Spółka Unum Życie TUiR wynajęła cztery nowe biura: dwa w Warszawie, jedno w Olsztynie i Poznaniu.

Unum Życie TUiR jest częścią Grupy Unum. W Polsce spółka działa od ponad 20 lat (do 2018 roku pod nazwą Pramerica Życie TUiR SA). Struktura firmy obejmuje biura w 12 największych miastach w kraju. 

Dwa nowe biura, otwarte już na początku roku, znajdują się w Warszawie. Pierwsze liczące 680 mkw. w biurowcu Equator 4, drugie w Park Avenue (360 mkw.). W najbliższym czasie otwarte zostaną kolejne biura Unum Życie. Firma rozwija także swoje biura w regionach. Już latem tego roku zostanie otwarte olsztyńskie biuro w budynku przy ul. Głowackiego o powierzchni 200 mkw., a jesienią pracownicy wprowadzą się do budynku Business Garden (460 mkw.) w Poznaniu. Negocjacje w imieniu najemcy prowadziła międzynarodowa firma doradcza Cresa.

– Chcemy być wszędzie tam, gdzie są nasi klienci, zapewniając im najlepszą jakość obsługi. Między innymi dlatego inwestujemy w sieć nowoczesnych biur, gdzie nasi agenci mogą w przyjaznych warunkach porozmawiać z klientami o zabezpieczeniu ich życia i zdrowia. Dziękujemy firmie Cresa za wsparcie i profesjonalne doradztwo w tym zakresie – mówi Edyta Okuniewska, kierownik ds. administracji w Unum Życie.  

- Ogromnie cieszy nas zaufanie klienta, który korzysta z naszej pomocy już kolejny raz. Proces poszukiwania i negocjacji czterech biur przebiegał bardzo sprawnie i wszystkie potrzeby firmy Unum Życie zostały spełnione – mówi Justyna Szymczak, Starszy Doradca w dziale reprezentacji najemców biurowych firmy Cresa Polska.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

25 najlepszych polskich startupów

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?