Zarządzanie

Kiedy trzeba się spotkać

fot. materiały prasowe

W każdej firmie, w której podejmuje się wiele decyzji biznesowych, trzeba mieć miejsce, w którym da się wygodnie przeprowadzić spotkanie. A jeśli jest więcej oddziałów?  Wtedy dodatkowo przyda się nowoczesna technologia. Do tego potrzebna jest oczywiście sala konferencyjna – odpowiednio wyposażona i zaprojektowana z głową.

Aby owocnie porozmawiać niekiedy wystarczą stolik i dwa krzesła. Jeśli jednak trzeba zebrać grupę pracowników z różnych działów, zaprezentować potrzebne im analizy albo wspólnie wypracować plan działania – wtedy lepiej udać się na spotkanie porządnie zorganizowane i przeprowadzone w odpowiednich warunkach.

Chodzi nie tylko o podstawowy choćby poziom komfortu: wygodne krzesła, duży stół, a gdy potrzeba 

– wydajną, lecz nieuciążliwą klimatyzację. Równie ważne jest to, by w trakcie zebrania nie przejmować się kłopotami z łącznością, zanikającym nagłośnieniem czy problemami z pokazaniem wykresu, zdjęć bądź materiału wideo.

Wygoda za niewielkie pieniądze

W dobrze zorganizowanej salce konferencyjnej, miejscu, które powinno powstać nawet w niewielkim przedsiębiorstwie, nie będzie takich problemów. I wcale nie musi to dużo kosztować.

Owszem, supernowoczesne sale konferencyjne największych biznesowych graczy robią wrażenie: obszerne, tapicerowane skórą fotele wokół wypolerowanego na wysoki połysk stołu wielkości boiska do koszykówki, do tego gigantyczne ekrany projekcyjne i ultraczułe mikrofony przy każdym stanowisku, zaś na deser automatyczna klimatyzacja, zdalnie sterowane rolety, a nawet futurystyczne hologramy, czyli trójwymiarowa projekcja obiektów wartych pokazania. Zbudowanie takiej sali konferencyjnej kosztuje krocie i najczęściej zwyczajnie nie ma sensu.

Pełna wersja artykułu jest dostępna dla subskrybentów. Aby uzyskać dostęp do artykułu należy się zarejestrować/zalogować a potem zakupić subskrypcje. Zobacz Cennik treści i serwisów płatnych.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]