Finanse

Nanovo z nowym dyrektorem i ambitnymi planami rozwoju

fot. Adobe Stock

 

1 lipca do Nanovo dołączył Marcin Cieśliński, który będzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego. Firma pojawiła się także na liscie najszybciej rosnących polskich firm technologicznych.

Marcin Cieśliński odpowiada m.in. za nadzór nad dotychczasową, wysoką jakością integracji skomplikowanego łańcucha wartości - od service design, poprzez rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania, wybór i zakupy optymalnego sprzętu, piloty i wdrożenia, aż do tworzenia, produkcji i administracji treści oraz serwisowania sieci klientów Nanovo.

- Niezwykle dynamiczny wzrost wymaga szybkiego przygotowania spółki do rozwoju z 50-cio osobowej struktury do 100-tu osobowej w ciągu najbliższych dwóch lat. Wzrastają też potrzeby i wymagania naszych Klientów dotyczące głębokiej integracji naszych rozwiązań z ich systemami wewnętrznymi. Doświadczenie Marcina ze współpracy z największymi firmami technologicznymi w Polsce i z innych projektów przybliży dołączenie naszej firmy do grona najciekawszych spółek IT w Polsce - mówi Piotr Badowski, CEO Nanovo.

- To wynik konsekwentnej realizacji naszej strategii w dostarczaniu usług na najwyższym poziomie technologicznym i intelektualnym. Dzięki temu wychodzimy poza kategorię samego digital signage: nie świadczymy już jedynie usług wyświetlania treści, ale dzięki naszej technologii umożliwiamy lub usprawniamy fundamentalne procesy zakupowe i obsługi Klienta – mówi Dariusz Sobczak z zarządu Nanovo, odpowiedzialny za strategię i rozwój w Nanovo.     . 

W stosunku rok do roku firma osiągnęła wzrost na poziomie 133 procent. Należy ona do grona środkowo europejskich liderów w digital signage, tworząc również rozwiązania w obszarze self service czy podpisu elektronicznego. Kluczową przewagą konkurencyjną jest usługa Service Design, która gwarantuje lepszy zwrot z inwestycji w technologię Digital In Store. Dziś firma zatrudnia 50 osób, głównie specjalistów z obszaru IT i zarządzania. Od początku lipca dołączył do nich Marcin Cieśliński, który współpracował m.in. z JD Power and Associates, Tesco Bank, Visa, HCA Healthcare, SWIFT, Telefonica/O2.

Marcin Cieśliński ma ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami, budowania i rozwijania modeli operacyjnych, optymalizacji procesów biznesowych oraz zwiększania dojrzałości organizacji. Wdrażał m.in. kompleksowe rozwiązania IT organizacjach z sektora m.in.: telekomunikacyjnego, finansowego, medycznego, czy handlowego w Polsce, Wielkiej Brytanii, Belgii oraz Stanach Zjednoczonych.  Swoje doświadczenie przekuł na liczne sukcesy w Orange Polska, gdzie prowadził program transformacji Rynku Biznesowego Orange Polska, wspierając digitalizację modeli operacyjnych, kanałów sprzedaży, tworzenie nowych produktów oraz upraszczając procesy biznesowe. Wcześniej przez kilka lat pracował na rzecz Integrated Solutions, jednego z czołowych integratorów ICT w Polsce, gdzie współtworzył model operacyjny i skutecznie wdrożył metodyki zarządzania projektami. Dzieli się także swoją wiedzą podczas szkoleń, warsztatów i wystąpień publicznych, a także jako wykładowca na studiach podyplomowych i MBA w Warszawie, Łodzi i Gdańsku. Za swoje osiągnięcia w zarządzaniu projektami oraz wdrażaniu biur projektów w organizacji otrzymał liczne nagrody m.in. w konkursach organizowanych przez Project Management Institute.

Nanovo to polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu kanałów cyfrowej komunikacji dedykowanych dla przestrzeni handlowo-usługowych, nieruchomości, czy przestrzeni biurowych. Rozwiązania Nanovo bazują na autorskim oprogramowaniu SIGNIO, zbudowanym i rozwijanym przez zespół technologiczny spółki. Firma współpracuje na bieżąco m.in. z PLAY, eobuwie.pl, ŻABKA, RTV EURO AGD, SEPHORA, HEBE czy mBank. 

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]