Wydarzenia

CSR w praktyce. Niebawem wyniki nowej edycji barometru

fot. materiały prasowe

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) już po raz czwarty realizuje badanie CSR w praktyce – barometr CCIFP. Jego celem jest poznanie obszarów, w których firmy najczęściej podejmują działania z zakresu społecznej odpowiedzialności, a także określenie zasobów, którymi dysponują. W tym roku badanie otwarte jest dla wszystkich przedsiębiorców, a wyniki zostaną opublikowane 2 lipca 2019 roku. 

- Badanie CSR w praktyce jest jedynym cyklicznym narzędziem monitorującym działania prowadzone przez firmy w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Początkowo ankieta skierowana była do firm zrzeszonych w CCIFP, jednak z uwagi na rosnące zainteresowanie tematem wśród przedsiębiorców, zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu również firmy spoza naszej organizacji – mówi Mariusz Kielich, Kierownik ds. Komunikacji w CCIFP.

Ankieta on-line składa się z 31 pytań i pozawala sprawdzić firmom, w których obszarach najczęściej angażują się w działania CSR, jakie czynniki wpływają na rozwój CSR w Polsce, jakimi zasobami dysponują firmy, kto zarządza CSR w przedsiębiorstwie, jak komunikowane są działania i jakie firma odnosi z nich korzyści. Wyniki badania zostaną ogłoszone na spotkaniu organizowanym przez CCIFP 2 lipca 2019 roku, w którego trakcie eksperci rozmawiać będą na temat różnorodności w przedsiębiorstwie. 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

25 najlepszych polskich startupów

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?