Handel

Pierwszy, bezobsługowy sklep w Polsce o krok od otwarcia!

fot. materiały prasowe

Bez kas, bez godzin otwarcia, bez obsługi – taki jest nowy format zakupów pod marką Take&GO. Już w najbliższych dniach pierwsi klienci będą mogli sprawdzić na własne oczy, jak funkcjonuje pierwszy tego typu sklep w Poznaniu. Ruszają zapisy na „Early Access”.

 

Jak informowaliśmy na łamach portalu mycompanypolska.pl 11 czerwca, punkt powstaje przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu.

- Zakończyliśmy etap prac adaptacyjnych oraz montaż technologii. Teraz nadszedł czas na podzielenie się efektami naszych prac z klientami. W pierwszym etapie, tzw. early access, dostępnym dla zarejestrowanych klientów, zapytamy konsumentów co jeszcze możemy usprawnić. To zupełnie nowe doświadczenie zakupowe i cały czas optymalizujemy nasze rozwiązania. Każda opinia zostanie przeanalizowana, abyśmy w pełni sprostali oczekiwaniom - mówi Jacek Spychała, CCO Take&GO.   

Ruszają zapisy na testowe zakupy 

Pierwsze tygodnie działania sklepu to dostosowanie funkcjonalności pod potrzeby klientów. Dlatego też, w najbliższych dniach w sklepie pojawią się pierwsi klienci, którzy w ramach programu „Early Access Take&GO”, będą mieli możliwość zrobienia zakupów i wyrażenia swojej opinii na temat jego funkcjonalności w specjalnie przygotowanej ankiecie. 

Aby być jedną z pierwszych osób, która przekona się jak wyglądają zakupy przyszłości, wystarczy wypełnić stosowny formularz i wysłać zgłoszenie przez specjalnie przygotowaną stronę internetową marki. Po weryfikacji, przedstawiciele Take&GO skontaktują się z zainteresowanymi osobami w celu ustalenia terminu zakupów.

- Sklep Take&GO jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby konsumentów. Zakupy mają być szybkim i wygodnym procesem w drodze do domu czy pracy. Chcemy zaprosić pierwszych klientów i poznać, w jaki sposób zachowują się w tego typu formacie. Wsłuchamy się w ich opinie sprawiając, że doświadczenie w robieniu zakupów w naszej placówce będzie jak najlepsze – mówi Dawid Urban, inwestor i pomysłodawca Take&GO.   

Co znajdzie się w sklepie?

W sklepach Take&GO, dzięki zaawansowanej technologii, klient nie będzie musiał samodzielnie kasować produktów, zrobi to za niego specjalny system zintegrowany z dedykowaną aplikacją w smartfonie. 

Sieć stawia na asortyment spożywczy, szeroką ofertę dań gotowych, soki bez konserwantów oraz krojone owoce. Znajdzie się również coś dla fanów wysokiej jakości kawy. Nie będzie prowadzona sprzedaż alkoholu oraz papierosów. 

Format Take&GO to projekt firmy Surge Cloud, która odpowiada za procesy cyfrowej transformacji dla punktów sprzedażowych i systemy obniżające koszty sprzedaży, takie jak m.in. inteligentna półka. Teraz czas na bezkasową rewolucję w zakupach. 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Czy przenieść firmę za granicę

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty