Handel

Komfort z nowym konceptem sklepów

fot. materiały prasowe

 

Sieć sklepów Komfort rusza z konceptem wielkopowierzchniowych sklepów. Pierwszy modelowy sklep sieci mieści się na rogu Al. Krakowskiej i ul. Mineralnej w Warszawie.

Nowy sklep w Warszawie jest pierwszym, który w ofercie obok szerokiego wyboru podłóg, wykładzin, dywanów i drzwi posiada zupełnie nowe kategorie produktów – kuchnie oraz łazienki. Ponadto w sklepie można kupić również dekoracje oraz akcesoria.

- Nowy model biznesowy naszej sieci to rozwiązanie będące kontynuacją dotychczasowego rozwoju firmy oraz siostrzanych firm w ramach naszej Grupy. Do tej pory te koncepty funkcjonowały oddzielnie, a teraz postanowiliśmy połączyć je pod jednym szyldem i dachem. Chcemy, aby dobrze znana klientom marka Komfort, była nowoczesna i w pełni odpowiadała na ich potrzeby. Naszym celem jest jakościowa zmiana procesu zakupowego, ułatwienie realizacji projektów związanych z remontem, a także dekoracją wnętrz, dzięki kompleksowej obsłudze - mówi Wojciech Kiestrzyń, prezes zarządu Komfort. 

- Ogromną rolę w salonach nowego formatu odgrywają bardzo realistyczne aranżacje wnętrz, które najlepiej pozwalają wyobrazić sobie finalny wygląd naszej kuchni czy łazienki. Z pewnością będą doskonałą inspiracją dla wielu Klientów do atrakcyjnego oraz funkcjonalnego urządzenia pomieszczeń. W jednym miejscu możemy właściwie skompletować wszystkie potrzebne materiały wykończeniowe, meble, sprzęt oraz akcesoria i dekoracje do naszego domu - dodaje Michał Szlapański, dyrektor marketingu w Komfort.

- Analiza trendów konsumenckich i potrzeb Klientów potwierdziły, że w obliczu remontów oraz zmian w aranżacji swojego mieszkania czy domu, Klienci potrzebują przede wszystkim kompletnych rozwiązań oraz kompleksowego wsparcia. Z reguły jest to duże wyzwanie i czas niełatwych decyzji, które podejmowane są raz na kilka lat. Dlatego chcemy ułatwić to zadanie naszym Klientom i z myślą o nich przygotowaliśmy tak kompleksowe rozwiązanie. Zgromadziliśmy w jednym miejscu nie tylko bogaty asortyment, ale pokazaliśmy go w bardzo realnej i atrakcyjnej formie, w dziesiątkach funkcjonalnych aranżacji. Ponadto służymy pomocą fachowych doradców oraz projektantów, którzy przygotują dla Klienta wizualizację jego wymarzonej kuchni bądź łazienki. Do tego świadczymy również usługi związane z montażem zakupionych u nas produktów. Dzięki temu Klient w jednym miejscu może zrealizować swój remont od A do Z - zaznacza.

Komfort to polska firma z 25-letnią tradycją.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

25 najlepszych polskich startupów

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?