Wydarzenia

EKF : Gotowi na wyzwania

Czy wyciągnęliśmy wnioski z ostatniego kryzysu gospodarczego? Czy jesteśmy gotowi na nieuchronne spowolnienie gospodarcze? Między innymi na te pytania spróbują odpowiedzieć uczestnicy IX Europejskiego Kongresu Finansowego, który odbędzie się 3-5 czerwca 2019 r.w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton w Sopocie.

Podobniejak w latach poprzednich, uczestnicy dyskutować będą o tym co istotne, aby przyszłość finansów, a więc i gospodarki była stabilna, nowoczesna i sprawiedliwa. Tematami tegorocznego kongresu będą m.in. Brexit i napięcia w globalnej gospodarce, wzrost wiarygodności i zaufania na rynkach finansowych,  makroekonomiczne wyzwania i prognozy dla polskiej gospodarki, rynek nieruchomości - potencjał inwestycyjny i mechanizmy finansowania

Gościem specjalnym IX EKF będzie Nouriel Roubini, profesor Stern School of Business, New York University, autorytet w dziedzinie makroekonomii, który wsławił się m.in. przewidując nadejście kryzysu finansowego z 2008 roku. Profesor Nouriel Roubini wygłosi wykład inauguracyjny Kongresu.

Więcej: www.efcongress.com

 

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

25 najlepszych polskich startupów

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?